bugün

3 defa yaşadım ilki evdeyim dedi el ele biri ile sinemaya giderken yakalım, diğeri uyuyorum dedi aslında uymadığını partiye gittiğini sonradan itiraf etti hatta sarhoş olmuş başkası bırakmış felan.. sonuncusu da hiç sevişmediğimiz halde hamile kalmış çok tuhaf. uzak olunca bunları göze almak gerek.
Yaşamamanızı şiddetle tavsiye edeceğim ilişkidir. Evet hoş yanları yok değil fakat çok zordur. Gerçekten zor.
normal ilişkinin zorluğu neyse, uzak mesafe ilişkinin zorluğu da odur. tek sıkıntı istediğin an görüşememektir. bundan fazla hiçbir sıkıntısı yoktur. denedim test ettim. sonuç bu.
yaşamayın.
duruma göre verilecek tavsiyelerdir. kendinize ve karşınızdakine tam anlamıyla güvenmiyorsanız kendinizi boşuna kandırmayın çünkü güven sevgiden çok daha ağır basıyor bu durumda. eğer güveniniz varsa ilişkinize, kendinize, sevdiğinize o halde mesafeler size engel olamaz.
Yaşayın , dibine kadar yaşayın.Yan yana olup hatta aynı işte , okulda , yurtta kalan ilişkileri görünce iyi ki uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum diyorum her seferinde.dip dibe daha evlenmeden karı koca gibi olan ilişkileri görünce vallahi aşktan soğuyorum.bi gram heyecan olmayan ilişkilerdense bol heyecanlı bol özlem ve hasretli ilişkiler her zaman daha iyidir. e biraz zordur.ama aşkı gerçekten iliklerine kadar yaşatan ilişki biçimidir.
4 yil hic gormedigim bi telefon arkadasim vardi telefonda sevgili olmustuk birgun sesini duymadan yatamazdim en son bir sehirde birlestik 6 saat soluksuz sex yaptik ne oldu sonu yine husran kalbimde derin bir yara birakti gitti.
En büyük tavsiyem yaşamayın, siktiredin ilişki yaşamayın hayatınızı yaşayın.
burada yazanlara kulak asmayın. her ilişki kendine özel durumlar kendine özel insanlar içerir. genellemelerin hepsi bu dahil yanlıştır. siktir edin.
Seviyorsanız her şeyi yaşamaya katlanırsınız zaten. Güveniyorsanız sıkıntı yok.
Uzak məsafeler ruzgar gibidir. Yapmacik askları söndürür, alevli aşkları daha da alevlendirir.
görsel
iki insan birbirini gerçekten seviyorsa zaten her anının kıymetini bilir ve ilk günkü hislerle sarılır birbirine. Bunlar için uzak mesafe ilişkisi şart değildir. Yıllarca Evli kalan insanlar sanki her gece başka yerlerde uyuyup uyanıyorlar. Heyecan arıyorsanız bungee jumping falan yapın.
yaşamamaya çalışın,ne olursa olsun sevdiğiniz yanınızda,bir adım ötenizde bulunsun.çünkü artık sadakatin -s'si kalmamışken,mesafeli ilişkilerin vereceği memnuniyet ve beklentiler karşılanamayacak.iki kere uzak ilişki deneyimi yaşamış ve ders üstüne ders almış birisi olarak,anı yaşayın sevdiğinizle,yan yana mutlu şekilde.ondandır ki,artık kalmadı kokulu mektuplar,bekleyişle geçen saatler,hayal kurulası ve yaşanılası zamanlar.
yaşamayın. Normalde dert olmayacak şeyler bile dert olur.üzülürsünüz.
Uzak mesafe ilişkisinden uzak durun.
havada kalan hayaller, boşa yiten ümitler, tüm gün elinizde telefonla gezmek zorunda kalmak, hiçbir zaman sevgiliniz olduğu hissini tamamen yaşayamamak, dış dünyadan kendini soyutlamak vb.
yaşamayın.
yaşadım da ordan biliyorum, tecrübeyle sabit. ha bir de sonra kısa mesajla terk ediliyorsunuz bak onu saymıyorum bile.
Etrafınızda guzel kiz bulundurmayin.
Yol yakınken bitirin o ilişkiyi. Doğru dürüst ilişki yaşayın amk
ilişki derken sevgili kastedildi belli (genelde olduğu gibi). bu konuda sonsuz bir bilgim yok. genel bir cevap vereyim. ilişkideki insanlara bağlıdır. "uuu beybi" seviyesinde uğraştırır ama birbirinize duyduğunuz sevgi gerçekse... neden olmasın?

(+ ve - leri hiç girmiyorum yukarıda cevabım gayet kısa, yeterli ve bir çok durum için geçerli.)
Yaşamayın daha iyi.
Yaşamayın.
Bir film repliği geldi aklıma
Aşk en sevdiğin şarkı çalarken, araya tren sesi girmesi ve şarkıya senin devam etmen.
Tren sesi oluyor mesafe sen de ne kadar umut var ise şarkıyı o kadar söylersin. Bremin. Swh
wi-fi bağlatın...
(bkz: güven) Bir araya gelmek için fırsat yaratın geri kalan zamanlarda da boğmayın karşı tarafı. Sonra inanın gerisi gelir. Olmuyorsa da fazla kasmanın manası yok.