bugün

yine beklenen bir şey olmuş. mastürbasyon çeken muavinden sonra, uyuyan bir kadının resmini çekip facebookta bir siteye koyan muavin ortaya çıkmış. adamlar sanırım sapık sapkın olmayanı muavin yapmıyorlar.

link :https://twitter.com/Zengi...status/753902756629516288
Metro turizm bir türkiye şaheseri.
Ülkenin bir yansıması şirket. Sokakta yanımızda bunlar yürüyor, farkında bile değiliz.
ak parti zamanında olmuştur.
yazilanlara bak aq. ''memelere attir.'' sapik haysiyetsiz kopekler. bu comarlari toplama kamplarinda kisirlastiracaksin. baska yolu yok. sonra analari boyle erkek orospularini sokaga saliyor. ugrasan biz oluyoruz.
insan değildir.
Kansıza bak ya. Ulan benim annem, kardeşim, sevgilim de yolculuk yapıyor. Anasını siktimin ülkesinde kimseye güvenemeyecek miyiz?
şuna inandım metroda muavin olmanın şartı sapık olmak.
Adam bir de ifşacıyı sanal suçlardan dolayı dava edecekmiş. Ahahaah amk çomarı yaa.
Şu an Aramızdadır.
Bakın bu olayı kınayan herkesin birer eksisi var.
Not: suyun ısındı emre.
Hala metro turizm denilen sapkın şirketi kullananlar var ya, asıl insan ona hayret ediyor.
adamlar(lafın gelişi) daha ne yapsınlar? Affedersiniz, bir otobüsün Ara boşluğuna yatırıp tecavüz etmedikleri kaldı. Onu da yaparlar yakında. Kullanmayın şu şirketi. Binmeyin.
Yer yok, mecbur diyenler de vardır kesin.
Önceden al biletini. Sen talep ettikçe diğer şirketler de seferlerini arttıracaktır.

Binmeyin arkadaşım. Bu kadar basit.
Ne tüketici ama.
(bkz: kansız orospu çocuğu)
hakkaten sapık.

uyuyan bir kadının resmini çekip faceboook a koymak onun kişilik haklarına saldırı oluyo.
Chape seçmenidir.
hala daha bılet alıyorlar hayret edıyorum bu mılete lan almayında ıflas etsın gıtsın su sırket.
yıllarca kullanmadım kullanmayacağım da . Alalhın mafya kro firması.
O değil de facebook'taki bu saçma sapan gruplara hep kıl olmuşumdur. ilkokullu ve liseli ergenlerin doluşup neler çevirdiğini merak ederdim ve tahmin ettiğim şeyler doğru çıktı. Yeni nesilin hali bu malesef hepsi olmasa da çoğunluğu bu kafada. O grupların içine girsen kim bilir daha neler çıkar. Ulan alttan gelen nesil kurtarır dedik ülkeyi o da olmayacak herhalde.
Bir akcomar vakası.