bugün

aksine tam tersidir. ertesi gün pörtlek gözlerle gezersiniz. karizma puanınız sıfırın altına bile inebilir.
(bkz: uykusuz kalmakla övünen türk genci)
taxi driver izlemenin yan etkisidir. geçicidir.
karizma oluşturma cabalarının ulaşabileceği nirvanadır.
sanırım Kaan Tangöze'nin göz altı morluklarının artık uykusuzluktan kaynaklanmadığını açıklama vakti geldi dedirtecek yanılsama.
- abi çok karizma gözükuyosun ya..
+ abi sormayın ya doktara gitim sende insomnia var dedi ondan..zaten bunu bi yaydım okulda bütün kızlar peşimde..
-yapma yaa..
aklından zoru olan insan.
(bkz: karizma insanın içinde olacak)

(bkz: içinde oldumu da uyuyamazsın zaten)
el maquinista'daki christian bale'e özenen türk genci sanısıdır. yanlış bi' şey tabi, olur olmaz sanmamak lazım.

not: o değil de, benimki karizma olsun diye değil valla usta, bir ara uyuyamıyordum öyle hakkaten. *
milletcek ilginç özellilklerimizden biridir.
millet olarak nerde olumsuz örnek varsa onunla övünürüz.
günde üç paket içiyorum.
sabaha kadar uyanık kalıyorum günlerdir.
beş kutu bira içiyorum(veya herhangi bir içki) sarhoş olmuyorum.
kanlanmış gözler, şişik gözaltı torbaları, boş bakışlar ve hiçbir haltı kavrayamayan bir beyin. uykusuzluğun karizmayı artırdığını söyleyen şahıs zannedersem toplama işleminde bir hata yapmış, zira eksilerden başka bir şey yok.
(bkz: ben altı yaşımdan beri uyumuyorum ulan)
günde iki saat uyuduğunu söyleyen aslında oniki saat uyuyan insan.
+off! kaç gündür uyuyamıyorum...
-seviş benimle!
**
(bkz: sevişmeden uyumayalım)
göz altındaki morluklar ve şişliklerden sonra karizma yerine keş görünümü elde etmeyle sonuçlanan yanılgı.
-tam tamına 42 saattir uyumuyorum hacı
+eee
-hadi çıkalım hatun avına
+safmısın olm bi uyu dinlen sora çıkarız.
-lan olm anca yapmışım karizmayı ne uyuması hadi yörü gidek
+ne karizması lan
-uyumama karizması, bi görsen halimi, amı götü daattım resmen, bu halimle vermeyen kızın mına korum ben
+akıl fikir
uyuyamama hastalığı olan birisi olaraktan pek de karizmatik görmediğim olay. evet söyleyince insanların ilgisini çekiyor, evet yeni girilen ortamdan hatun götürmek açısından işe yarıyor (başkaları muhabbet açacak konu bulamazken lafı döndürüp dolandırıp uyumamaya getirmek gibi). fakat ilaç kullanmazsan gunluk 2-3 saat uykuya ya da bazen üç günde bu rakama ulaşmaya bünye de bir süre sonra yeter diyor. ilaç alsan mal gibi ortalıklarda dolaşıyorsun. kısacası; kısa zamanda karizmatik olduğunu düşünen kişiye sözüm: yapma abi, alışırsan görürsün ebenin herekesini.
karizması değil de,ayrı bir güzelliği vardır.herkes uyuyordur tek başınızasınız,özgürsünüz,sessiz sakin ooohh...
sabah da geç kalınır iğrençtir o ayrı
-olum uyumayana cennette huriler teklif ediyormuş.
+lan yürü git. cennete gideceğim ne malum.
-tamam olum cehennemde de zebaniler züküyomuş sorgusuz.
+oh tamam içimi rahatlattın.
(bkz: diş taşlarını kireç sökücüyle temizleyen)
çökmüş gözaltlarının, kırmızılaşmış gözlerin, dağınık saçların, eğri bir omurgayla ortalarda gezinmenin yakıştığı insanlarda uykusuz kalmak karizmayı artırır efendim.
cihangir'de oturmak istiyorsanız sahip olmanız gereken sanrı. uykusuzluğun dibine vurulan bir gece senaryo yazmaya da başlanırsa tam olur.
saçma bir düşüncedir. zira Bartın'ın Ulus ilçesinde ikamet eden ismet Ulusoy adlı dedemiz 18 yaşından beri sinir sisteminin bozulmasından dolayı uyuyamıyormuş. bu dedemize deseler uyuyamama karizmaya faydalıymış diye. alacağınız cevabı duyar gibiyim. * *