bugün

entry'ler (40)

gittiğinde evi döndüğünde tatili özlemek

bulunduğu konumdan hiç memnun olmayan sürekli geçmişini özleyen aslında geçmiştede hiç bi halt yapmayan anılarıyla yaşayan insan profili.

high out

bursanın en sıcak mekanıdır. keyifli sohbetler yapıcağınız, dart oynayabileceğiniz, dans edebileceğiniz ne isterseniz onu yapabileceğiniz bir bardır.

sürekli bira içen amele insan

alkolün sınıflandırılması falan olmaz. herkesin varıcağı nokta aynı statüdür.

en azindan ben boyle dusunuyorum

konuşur konuşur konuşur sonrada kendiside ne sölediğini anlamamıştır bu cümleyi kullanarak paçayı sıyırmıştır.

herkesin her şeyi bilmesi

herşeyden azıcık bilen günümüz insan profilidir. sadece şunu söylüyorum googeele hepinizi tokatlar.

bir birayla kafanin guzel olmasi

tamamen psikolojiktir. içen kişi esasında su içse bile kafası güzel olucak insandır.

sarhoş olmamayı nitelik sanmak

yeteri kadar sarhoş olamamış insan profilidir.

kış günü mini etekle gezen bayanlar

mini eteğin mevsimi yoktur. giyilen çoraba göre değişir mevsimler zira kalın çorapsa kış, ince çorap ise bahar mevsileridir. yazın ise çorap söz konusu değildir.

vize ve final donemi aktiviteleri

Her zaman yaptığınız aktivitelerdir. (zira tembel bir öğrenci iseniz)

şişko diyetisyen

Meslek hayatını özel hayatına yansıtmayan insandır. Aynı zamanda kendisiyle barışık bir insandır.

aynaya bakarken sarf edilen sözler

ben: yine aynı yüz işte
ayna: ne bekliyordunki?

saatte on bin ytl harcamak

zor bir husus değildir. yeterki saatte on bin ytl gelicek kaynak bulunsun.

nefsi öldürmek

ermiş dinginliğidir neticede nirvanaya kadar yol alınır.

arkadaşa bakıp çıkacak olan arkadaşa bakmak

sonuç itibariyle herkes teker teker birbirine bakmak için dağılacaktır.

2 temmuz 1993 sivas katliamı

binlerce kişinin bir olup bir oteli kundaklayıp şeytan taşlamış gibi ruh huzuru içinde evlerine dönmüşlerdir.bilinmesi ve unutulmaması gereken hadisedir.

dip boyası gelmiş kadın

saçını dibine kadar kestirdiğinde kendi tabiatına kavuşacak olan kadındır.

hic bana sordun mu

netice itibariyle kötü bir sonuç alınıp sizin sorumluluğunuz dışında gerçekleşmişse, sorulacak olan güzel bir sorudur.

dinlenilmesi onerilecek parcalar

önemi kişiye göre değişecek olan şarkılardır.

hiç görmeden özlemek

senin yarattığın, hayalindeki, arzuladığın şeydir.

sigaradan eli yanmak

parmaklarınız arasındaki sigara ile parmaklarınızın yanlış temasından kaynaklanan parmaklar birleşince halka şeklinde su topluluğu oluşan vakadır.