bugün

uuser başlığına bakınca , tanımında ''uludag sözlük kullanıcısı'' yazmakta olan bok!
bok dedim çünkü hiçbir şeye uymayan bir şey bu! ingilizce desem olmuyor , türkçe desem hiç değil! ne lan bu?

uludag sozluk user kısaltması desem , 'ususer' gibi saçma bir şey çıkması lazım , o da değil! ya da sözlük olduğu unutulup , s kısaltması silinmiş?

''uludag sozluk kullanıcısı'' kısaltması mı acaba dedik? 'usk' veya daha da boktanını aroyorsan ''usik''gibi bir şey çıktı?!? o da olmadı vesselam...

''uludag sozluk yazarı'' mı acaba? usy? ne alakası var?

''uludag sözlük üyesi''... bıraksana yaa...

''uludag söz..

neyse...

kimsin lan sen uuser?
kimsin?
bi çık git sözlükten... tövbe yarabbi tövbe ya!

ortaya çık , kimliğini açıkla! yazarsan yazarsın , çaylaksan çaylak... ama bu boktan kelimenin ne oldugunu birisi ya açıklasın , ya da kullanmasın... yeter artık yav!
sorulduğunda "orjinali böyleydi ne yapalım, biz başına uludağ dedik sadece" olarak cevaplandırılan, aslında geçiştirilen sorudur.

uludağ sözlük yazarı zekidir, uludağ sözlük yazarı akıllıdır, uludağ sözlük yazarı usludur. *
user user
cani sıkıldı mı kuseR
ne benzer baltaya
ne de kesere benzer
en iyisi mustafa keser
ben bu isten bir sey anladiysam
olsun butun hayatim
makber!
"suser'i uuser yaptık kardeşim, kasma bu kadar. ha niye mi u ? uludağ'ın u'sundan geliyor, öyle sıkılmış" şeklinde cevaplanası bir soru. ama lan ifÂdesi yakışmıyor. üslup lütfen.*
mantığı ekşiden gelen kısaltma. kullanmayı reddettiğim ön isim.
garip bir öbek olan uuser ın ne olduğu sorusu. kendisini nefretle kullanmıyoruz.
(bkz: geberesi kelimecik)
yazarlarımız bu kelimeyi kullanmasa ne hoş olur onun yerine türkçe olan yazar ya da kullanıcı tabirlerini kullansa.
"butun dertler bitti, tek sorunumuz uuser kelimesi" diye cevaplanası soru cumlesi.
(bkz: yuyuzır)
güncel Önemli Başlıklar