bugün

farkedilmek için kampanya başlatan yazar.
(bkz: hadi iyisin yine)
muhtemelen samsun lu olduğunu düşündüğüm yazar.
bir adet yedinci nesil yazar.
kampanyası işe yarayan yazar.şimdiden 16 oldu bile. (bkz: hayrını gör) nesildaşımmış da aynı zamanda.
sözlüğe farklı bir tad, yeni bir renk getirmiş, anadolu'nun bağrından kopmuş kardeşimizdir. olaylara materyalist yaklaşımı ise gözlerden kaçmamaktadır.
muhtemelen samsunlu fakat ataları kayserili olan yazar.
kayserili veya yahudi olduğunu düşündüğüm yazar.işi iyi biliyor.*
aylardır yazar olan, fakat bugün kampanya başlatana kadar nickaltında sadece 2 entry olan yazardır. nick altındaki ilk iki entry sahibini de kutsayan yazardır ayrıca.
hala farkedilmeyen yazar.
(bkz: #17963000) entrysi ile gözdağını vermiştir -anlayana-.
can'dır.. özel'dir.. bi'tanedir.. hiç gitmesindir..

(bkz: seni seviyoruz)
Vatan ve insan sevgisini özünde muhafaza etmeyi başararak, sözlükte mevcut sayıları yüzlerle ifade edilebilecek bölücüler için ders niteliğinde entry ler girmek sureti ile bu vatanın hiçbir zaman bölünemeyeceğini bir kez daha kavramamıza yardımcı olmuş yazardır. Bu hasleti münasebetiyle gönülden gelen tebrik ve teşekkürlerimi kabul etmesini rica ediyorum.
(bkz: ay ben gülerim)
(#13531162)

bilinçli bir yazardır.
adeta koruyucu meleğim olan yazar. nasıl delikanlı böyle nasıl mert aman yarabbim anlatılmaz
yaşanır işte.. bir de utanmadan acayip bilgilidir. kendisinden 10 yaş adamı 2 kelimeyle harcar
o kadar diyorum. özellikle siyasi başlıklarda ki entryleri cesur ve akıl yüklüdür..
kısaca yaz yaz bitiremeyeceğim yazar.. nasıl seviyorum ben seni bu kadar yahu!

not: 5.sayfa benimdir.
anladığım kadarıyla iyi bir yazardır.