1. 1.
  (bkz: united states marine corps)
  amerikan ordusuna bağlı şu anda ıraktaki birliklerin de çoğunu oluşturan deniz piyadeleri.. sadece adları deniz piyadesidir,aslında her türlü eğitimi alırlar.bu çok zor eğitimden dolayıda son derece psikopat bir ruh haline sahiptirler..
  (bkz: semper fi) (bkz: always faithful)
  http://www.marines.com/pa...mc.jsp?flashRedirect=true
  1 ... r@t@t@
 2. 2.
  (bkz: us marine corps)
  ... hibrit kibrit
 3. 3.
  amerikan deniz piyadeleridir. sadece işgal etmek için eğitildikleri aşikardır zira bu askerler kendi ülkelerini savunmak için değil oluşturulmuş piyade birlikleri değil başka ülkelerdeki işgal hareketlerinde yer almak için meydana getirilmiş kara birlikleridir.
  ... bedevix
 4. 4.
  (bkz: usmc)
  abartılacak kadar ciddi bir birlik değildir, liseyi bitiren veletler eğitime başlarlar ve çok ciddi eleme yöntemleri falan yoktur.* ordu içindeki kıdemliler arasındaki lakapları leatherneck olarak bilinir, devrim savaşında giydikleri üniformanın yakası deri olduğu için. oorah olarak saçma bir savaş çığlıkları vardır ki, bizim "allah allah" diyerek saldırmamız gibi düşünülebilir. zaten bütün usa birlikleri benzer çığlıklar kullanır.
  temel piyade tüfekleri m16 idi zamanında ama şimdi scar h kullanmaya başlamış olabilirler.*
  ayrıca öyle yok sıkı eğitim, pisikopatlık falan gibi durumları falan da yoktur, cehennem haftası'nın yanından geçmez aldıkları eğitimler. ha amerika'nın en sıkı ordu birimidir, o ayrı.*
  3 ... grafikerimtrak
 5. 5.
  (bkz: semper fi) (bkz: the few the proud)
  neredeyse başvuran herkesi, 12 haftalık eğitime alırlar. ancak başvuranlardan çoğu, bu eğitimi bitiremez. deniz piyadeleri olmalarına karşın, kara kuvvetlerinden daha güçlü ve donanımlılardır. deniz kuvvetlerine bağlıdırlar. sağlam eğitim alırlar. bu eğitimde yakın dövüş ve silah eğitimi alırlar, vücutlarını en tehlikeli silah olarak kullanmayı öğrenirler. başvuran adaylar - subaylar ve çavuşlar tarafından ağızlarına itina ile sıçılır; ancak;
  (bkz: once a marine always a marine)
  ve - ordudan ayrıldığınızda
  (bkz: former marine).
  2 ... bir bucuk iskender yaninda light kola
 6. 6.
  evan wright'ın generation kill isimli kitabında* josh ray person'ın çok güzel tanımladığı askeri oluşumdur:

  "If Marines could get what they needed when they needed it, we would be happy and wouldn't ready to kill people all of the time. The Marine Corps is like America's Pitbull. They beat us, mistreat us and every once in awhile, they let us out to attack someone."

  bu müthiş sözlerin sahibi, kendisine mektup yazarak, "keşke savaşmasaydınız, barış olsaydı diyen" küçük bir amerikalı çocuğa şu şekilde cevap vermiştir:

  "Dear Frederick, thank you for your nice letter. But I'm actually a US Marine who was born to kill, where you have clearly mistaken me for some sort-of wine sipping communist dick suck. And although peace probably appeals to tree-loving-bisexuals like you and your parents, I happen to be a death-dealing, blood-crazed warrior who wakes up everyday just hoping for the chance to dismember my enemies and defile their civilizations. Peace sucks a hairy asshole Freddie, war is the mother-fucking answer."

  yine aynı kişi, deniz piyadelerinden ayrılmak üzerine söylediği şu sözle de yukarıda sözlerini daha anlaşılır kılmıştır:

  "You know what happens when you get out of the Marine Corps? You get your brains back."
  ... david brent
 7. 7.
  500k $'lık ekipmana sahip , dünyanın en iyi eğitim gören , en elit piyade birliği .

  Semper fi !
  -2 ... ucan yeopchagi
 8. 8.
  2 ay maaşını vermeyin bırakıyorlar orduyu.amerikan ordusunda görev yapan guam adasından gelen bir arkadaşım vardı,götüne zor geldi bıraktı.elitlikleri bu kadarmış.
  1 ... tk7100
 9. 9.
  (bkz: killing machines)
  ... purp
 10. 10.
  Türkçesi Amerikan deniz piyadeleridir. işgal zamanı için kullanılırlar. Abd deniz kuvvetleri komutanlığına bağlıdırlar.
  2 ... turkmen begi