bugün

değişiklik yapmak isteyen kızdır. upuzun saçlardan sıkılmıştır ve kısa saçın kendisine yakışabileceğini düşünmüştür. muhtemelen depresyon döneminde de olabilir ki bu durum bir süre sonra pişmanlık duygusunu hissetmesine neden olabilir. her kızın başına gelebilecek bir durumdur. sonuçlarının güzel olduğu pek görülmemiştir zira kısa saç her kıza yakışmaz saç düz değilse kullanması da zordur.
"off ya ben böyle olsun istemedim, uçlarından aldırcaktım gerizekalı kooför" deme ihtimali yüksek olan sorunlu kız.

edit: göz alıştıktan sonra çok yakışanları da var.
iyi yapmıştır. 1.50 lik türk kızı bir zahmet o beline kadar olan saçları kestirsin zaten kaptan mağara adamına benziyorsunuz.
sevgilisinden ayrılmış kızdır. elimde örnekleri var.
kimine şahane yakışır hele ki off burda anlatmıcam neyse, kısaca çılgın kızdır.
dengesi bozulmuş terazi kadınıdır.
sonrasında uzamasını bekleyemeyip postiş alan kızdır.
"al koynuna deli gibi sev beni" dediğim kızdır. istisnaları oluşumun dışında tutarak kısa saçlı kızların ekstra bir çekiciliği ve masumiyeti olduğuna kanaat getirdim. bulursam alıcam bi tane.
bikaç ay kullanıp hevesini aldıktan sonra kaynak yaptıracak olan kızdır.*
yuvarlak suratlı, saçları düz ve inci gibi dişleri varsa %70 yakışır.
"gerek yok be kızım" kızıdır. o güzelim saçlara nasıl kıyarsın sen he? yapma bunu işte. üzme bizi.
çok seksi olur.
(bkz: ben)

Belime kadar saçlarım vardı. Su dalgası yapılmış gibi çok güzeldi. Herkes cok beğenip severdi. Imkânim olsa sarılıp uyurdum. Öyle güzeldi yani. Ama gittim kestirdim bi buçuk saat önce.

Ilk başta çok üzülmüştüm ama şimdi mutluyum. ( modlar entrymi sildiklerinden beri)
nicole kidman ı görüp gaza gelen kızdır.

(bkz: istila)

edit: bir nikol kidmın olmadım ama çok iyi oldu çok güzel iyi de oldu. (bkz: herkesin özgürlüğü bidir)
bunalım da da değildir, iğrenç de değildir, erkek gibi de değildir, pişmak olacak da değildir.
geçen sene bundan bir kaç ay önce belime kadar, herkesin çok beğendiği, dümdüz, gayet sağlıklı olan ve çok hoş duran saçlarımı kısacık küt kestirdim.
pişman da değilim, erkek gibi de değilim, bunalımda da değildim. çok da güzel oldu.
insan bir şeylerle baş edemeyince sinirini kendisinden çıkarıyor yaşıyorum aynısını yapıyorum. suçu günahı olmayan saçlarımdan alıyorum hıncımı çok rahatlatmıyor ama değişiklik iyi geliyor hele bir de yakışmışsa çevreden gelen güzel tepkilerle insan mutlu oluyor.
kestirdikten sonra pişman olan kızdır, nerede uzun saçlı birini görse ''inşallah saçına sakız yapışır'' diye dua eder. *
değişiklik isteyen kızdır. mezuniyet gecesini atlattıktan sonra ilk iş bir kuaför bulmak olmuştur.
depresyondadır.

çok yakın zamanda pişman olacaktır.
teoman'a göre papatya'dır. zira ''kısacık kestirip saçlarını içmiştir ilk sigarasını''.
(bkz: teoman papatya)
iki günde bir; bir avuç şampuan harcayarak yıkama, bir avuç krem kullanarak tarama, 2 makineyle 1 saat süren kurutma ve ahenkle elektriklenmesin diye şekil verme döngüsünden sıkılmış kızdır.

ha bi de şu var:
(bkz: sözlük kızlarını deşifre eden başlıklar)
küçük kafalı ve iri göz bebekli sempatik kızdır belkide. çokta yakışmış olabilir. *
kendisi yerine de ağlayabileceğim kızdır. cani nasıl yapılabilir ki böyle bir şey!!
değişiklik isteyen kızdır.
yakışıyorsa yaptırsın.
"asker arkadaşım nasılsın" diyerek yaptığı hatayı unutturmak zorunda hissettiğim fena haldir.