bugün

sözlüğe yeni soluk getirecek süper suser.
sözlüğün yeni bombası, kendine geldikte ortalığı kırıp götürecek yazar. çok düzgün adam aynı zamanda mp3 arşivi de dinlemeye değerdir.
uzun bir aradan sonra aramıza dönen uuser.
kalitesini saydığım,beğendiğim,sözlükte varlığını hissettiren,asla silik olmayan,hoş sohbet,ayrıntıcı bir sözlük yazarı.
Muhabbeti güzel insan.uludağ istanbul kaynaşalım zirvesi nde uzun süre konuştuğum yazar.
manevi kardeşim, kendini son zamanlarda body building şeklinde mimariye vermiş (building ve mimari, zekice espri) her gün karşıma geçip soyunan *, delikanlı insandır. ayrıca gayet terbiyeli, iyi bir okulu ve mesleği olan efendi bir adamdır.

(bkz: sözlükteki bayanlara selam ederim)
(bkz: kendim için birsey yapıyorsam namerdim)
sözlüğün en yakışıklı ikinci yazarıdır.* böle pek bi saygıdeğer, vücut konusunda yanlış bilinenleri değiştiren bir insandır.ayrıcana buradan barfiksle ne şekil hareket yaparsak neremiz gelişir sormak istiyorum.kapıya astım bir tane geçen bir kere çekebildim kendimi...
dışarıdan bakıldığında tahmin edilemeyecek derecede ince ve düşünceli bir insandır. dilerim ki tüm sıkıntıları en kısa sürede diner. her zaman yanındayım senin...
herşey saniyenin onda biri gibi bir zamanda gelişmişti. önündeki koruyucu ahşap braketin arkasından burnunun ucunu çıkaran devedikeni o hiç tahmin etmediği, o bir anda affalladığı ve kendisini bu dünyadan göçmüş * gibi hissettiren o alnının ortasındaki kurşunu yedi. o kurşunun sahibi apandisit idi.
silah arkadaşım.beraber düşman askerini oyalarken diğer memetçikler tarafından bayrakları alınmıştır.vatan böyle savunulur.10 kurşun yeriz bedenimise siper ederiz gövdemizi gerekirse ki dursun buhayasızca akın.ordular ilk he..ne.. ha tamam kendimdeyim ben...
yakışıklı ve kaslı şahsiyet..13 yıllık arkadaş..dost..paintball daki takımdaş, mavilerden bir diğeri..çocukluk arkadaşı, gençlik arkadaşı, spor arkadaşı, gezme arkadaşı, sürücü kursu arkadaşı, sabah arkadaşı, akşam arkadaşı, gece arkadaşı, cafe arkadaşı, yeri gelince ev arkadaşı*,maç arkadaşı, mahalle arkadaşı, balık tutma arkadaşı, tatil arkadaşı, sözlük arkadaşı, dershane arkadaşı, yol arkadaşı...........hayat arkadaşı..
paintball da wurulduğunu ama hakemi kandırdığını itiraf etmiş dürüst ** * dediğim kaslı * yazarımız derdini herzaman dinleyebileceğim biri işte *
alicengiz oyunlarının bir numaralı adamı, paintball da vücudunun her yeri boya olduğu halde kendini hem hakemlerden sessizce gizleyip hem de aynı zamanda o şekilde oyuna devam ederek bir sürü adam indiren, sonra da gevrekçe bunu itiraf etmiş olan mavi takım oyuncusudur, ammavelakin kaybetmişlerdir, yoksa oyun sonrası cıngar çıkardı. *
(bkz: ümit davala)
(bkz: ümit karan)
(bkz: ümit özat)
(bkz: ümit aktan)
yılmaz erdoğan hayranı olduğunu düşündüğüm biri.
bana inanılmaz bir huzur, bir gevşeklik vermiş insan. en azından okul konusunda tek olmadığımı biliyorum artık. doğru yani kim dört senede bitirmiş.
son günlerde nedense pek yazmayan, "acaba bir yamuk mu yaptık?" diye sormama sebep olan, "artık yazsın" yazarıdır.
bilardo'da ayarın has olanın'dan veren sözlük yazarı.iyi bir masa'da görüşürüz dediğim pilarda ustası.
bugun 6 olmak uzere toplam 666 entry girmis uuser.
kendini şiirlere vermiş yazarımızdır.
şu sıralar şiir konusuna kafayı takmış yazardır. hatta olayı abartarak rte aşkı başlığına bile şiir yazmıştır. kalbiyle alakalı bir problemi olmaması dileği ile.
kısa bir süre ara verdiği yazınsal hayatına kaldığı yerden devam eden, an itibari ile eski formuna kavuştuğunu gözlemlediğim, "iyi ki geri geldin" dediğim yazar.
f1 pilotu olmaya az kalmış yazardır. kendisine michael schumacher arabasını hediye edecektir.
sevgili apandisitcigim 901. enrty mı sana yazmak istedim.
atatürk'e olan sevgisi dillerde olan yazar.