bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlüğe yeni soluk getirecek süper suser.
    2 -2 ... arjen robben
  2. 2.
    sözlüğün yeni bombası, kendine geldikte ortalığı kırıp götürecek yazar. çok düzgün adam aynı zamanda mp3 arşivi de dinlemeye değerdir.
    1 ... devedikeni
  3. 3.
    uzun bir aradan sonra aramıza dönen uuser.
    ... arjen robben
  4. 4.
    kalitesini saydığım,beğendiğim,sözlükte varlığını hissettiren,asla silik olmayan,hoş sohbet,ayrıntıcı bir sözlük yazarı.
    ... asiti kaçmış kola
  5. 5.
    Muhabbeti güzel insan.uludağ istanbul kaynaşalım zirvesi nde uzun süre konuştuğum yazar.
    ... kurabiyecanavari
  6. 6.
    manevi kardeşim, kendini son zamanlarda body building şeklinde mimariye vermiş (building ve mimari, zekice espri) her gün karşıma geçip soyunan *, delikanlı insandır. ayrıca gayet terbiyeli, iyi bir okulu ve mesleği olan efendi bir adamdır.

(bkz: sözlükteki bayanlara selam ederim)
    (bkz: kendim için birsey yapıyorsam namerdim)
    -1 ... devedikeni
  7. 7.
    sözlüğün en yakışıklı ikinci yazarıdır.* böle pek bi saygıdeğer, vücut konusunda yanlış bilinenleri değiştiren bir insandır.ayrıcana buradan barfiksle ne şekil hareket yaparsak neremiz gelişir sormak istiyorum.kapıya astım bir tane geçen bir kere çekebildim kendimi...
    2 -1 ... karga
  8. 8.
    dışarıdan bakıldığında tahmin edilemeyecek derecede ince ve düşünceli bir insandır. dilerim ki tüm sıkıntıları en kısa sürede diner. her zaman yanındayım senin...
    ... devedikeni
  9. 9.
    herşey saniyenin onda biri gibi bir zamanda gelişmişti. önündeki koruyucu ahşap braketin arkasından burnunun ucunu çıkaran devedikeni o hiç tahmin etmediği, o bir anda affalladığı ve kendisini bu dünyadan göçmüş * gibi hissettiren o alnının ortasındaki kurşunu yedi. o kurşunun sahibi apandisit idi.
    ... devedikeni
  10. 10.
    silah arkadaşım.beraber düşman askerini oyalarken diğer memetçikler tarafından bayrakları alınmıştır.vatan böyle savunulur.10 kurşun yeriz bedenimise siper ederiz gövdemizi gerekirse ki dursun buhayasızca akın.ordular ilk he..ne.. ha tamam kendimdeyim ben...
    1 ... karga