bugün

şahsımla aynı doğum gününü paylaşan yazar.
(#7479706) ironi denen şeyden bihaber olan taze mi taze yazar arkadaşımız. o da pişecek olgunlaşacaktır zamanla...

çok gecikmeden gelen not: uzlaşmak zor değilmiş, gayet iyi niyetli bir arkadaşmış kendisi. üstte yazdıklarımı da özellikle silmiyorum ki insanlara karşı önyargının kötü birşey olduğunu bana hatırlatsın diye.
(bkz: uluyan arda)

(bkz: ultraslan)

(bkz: lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaaaaaaaaaay)

(bkz: serbest çağrışım güldür güldür)
an itibariyle girdiği entry'e sonuna kadar sadık kalan yazar olarak tanımış bulunmaktayım.brawo denilesi insan.

(bkz: sonuna kadar sadık kalmak ne demekse ak)
baba olacak olan yazardır.**
(bkz: sözlük baba oluyorum)
Sıkı tespitleri olan yazar.
(#8700827)
yerinde bir tespitte bulunmuş yazar.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
yürüyen felakettir.

kaç yaşında olduğunu merak ettiğim yazar.
(bkz: +31)
bir buçuk katım yaşında olan yazar.
(#8135599)tebessüm ettirmiştir.
(#11756536) güzel tespit yazarı.
not: adanalıyım.
(#9765474) noktayı koymuştur.
cok ama cok buyük bi isin altina girdik kendisiyle.
'zehir gibi' yazar. *
Yazın tatile gitmesi durumunda otellerin 0-6 yaş ücretsiz kampanyasından yararlanabilecek yazar.
yazar.*
(#12936012) porto'ya porta dedin hadi onu sineye çektik de o boş yıldızlı bakınız neyin nesidir.
açtığı başlıklar ve girdiği entry lerle fenerbahçelileri zıvanadan çıkaran yazar.

çok eğleniyorum.
Neden çaylak yapıldığını anlayamadığım yazar.
Moderatörler resmen sıçmış.
taraftarlık ile fanatizm arasındaki çizgiyi düz yürüyemeyen yazar. sarhoş gibi yalpalıyor efendim durduramıyoruz.
taraf tutmanın kısmen fanatizm gerektirdiğinin farkında ve son şike olaylarına duyarlı olan aklı basında yazardir.
(#15127174)

kafası işgüzarlığa hınzır gibi çalışan yazar. sevdim seni.

hey mübarek seni sohbetimde görmek istiyorum. *