bugün

fotoğraflar bölümü apo ve örgütçülerin fotoğrafları ile dolu profildir.
internet haber sitesi bu fotoğrafları bugün yayınlamış işte link burada; http://www.internethaber....to-galerisi-20531-p11.htm

ölen diğer 34 kişinin de aşağı yukarı bu bayraksız piç ile aynı çizgide olması cam fanuslarda yaşamayıp türkiyeyi doğru düzgün analiz edebilen dikkatli gözlerden kaçmayacaktır.
(bkz: işçi çocuğu olmak yerine orospu çocuğu olmak)
(bkz: dostum köylü demişsin orospu çocuğu çıktı)
seni de anlıyorum tabi , karakter sınırı ..

o tüfeği götüne sokarlar böyle . çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu.
tanım: rahmetli olmuş bir insanın profil sayfası.

birileri farklı düşünüyor diye öldürülmeyi hakediyorsa o zaman çocuklar okulda, kadınlar evde, açık giyinenler yolda, oruç tutmayanlar orda burda dayak yerken haline şükretsinler demek olur.

istersen sen bunu al da ben almayayım.
tck bilmeyen, onu da geçtim evrensel hukuk kaidelerinden bile habersiz orangutanların düşünce suçu diye aklamaya çalıştığı kepaze profil...

(bkz: suçu ve suçluyu övmek)
bu profile de devletin bir yardım yapması lazım. onlar insan oğlum!
peki biz?
insan değil miyiz amına koduklarım?
vergimizi veriyoruz, adam gibi çalışıyoruz, huzur istiyoruz memlekette! çok mu ulan pkk'lı orospu çocukları çok mu?
şimdi siktir gidin leşlerinizle beraber defolun!
not: uludağ sözlükteki tüm pkk'lı annesi belirsiz, vatan haini teröristlerin de amına koyayım ben!

tanım: vatan haini profilidir.
yaşasaydı eğer, devlet memuru olmasına engel teşkil edecek profil sayfasıdır.
ne olursa olsun kimse ölümü haketmiyor. böyle bir durumda bu kadar acımasız şeyler söyleyebilen zihniyetlerle hiçbiryere, hiçbirşeye ulaşılamaz. ölen onca can, onlar için yas tutan aileleri ve tüm türkiye. yanlış hedefe kurban gittiler gencecik yaşta. ölenin ardından böyle kötü konuşulmaz benim bildiğim, yakışmaz kimseye bu sözler. eleştirilerimizde ve yargılarımızda biraz daha dikkatli olalım..
geçen gün tesadüf eseri profiline girdiğim resimlerine baktığım profildir. şimdi haber olmuş olması ilginçtir.
araştırılırsa ölnelerin kendileri ve yakınlarının profillerinde bölücülükle ilgili bir sürü videoya, sayfaya ulaşabilindiği görülmekte olup, ölenlerin fikriyatı da az çok oralardan anlaşılabilmektedir.
Ailesine bu devlet 60 bin tl verecektir.

Ölürken bile zararları dokunuyor adamların.
dövlet bakmiyorcuların , 100 dölee kazanurum diye vicdan sömürüsü yapanların; döl israfı.
çok da önemli değildir. anlayan adam için tabutlara sarılan bayrakların renkleri de aynı şeyi ifade edecektir.

edit: ters bir şey mi söyledim? başlıkla aynı şeyi vurguluyorum. ha pardon eksileyenleri görür gibiyim...
her zamanki gibi yine bir bahane bulmaya çalıştınız, haklı çıkmak istediniz güya kendi aklınızca, yüreğinizi soğutmak istediniz o malum uyduruk haberle ama olmadı işte, yine karavana, yine ıska. bu arada haberiniz var değil mi, o çocukların ordan geçişine asker her zaman göz yumuyordu, tanıyordu onları. yani aslında farkında olmadan ordaki askeri de kötülemiş oluyorsunuz, haberiniz yok. kendi ayağınıza sıkıyorsunuz işin gerçeği. kör nefretiniz, sonradan ortaya çıkan gerçeklerle sizi öylece ortada bırakıveriyor, cevap verecek tek kelime bulamıyorsunuz. o sınırsız nefretinizi terk etmedikçe, rezil olma durumlarınız da sizi terk etmeyecek, bilesiniz.