bugün

burası da bir üniversite, bugüne kadar mezun vermememiş olmasına rağmen.
bugün fakülteler arası erkek basketbol turnuvasında 3. lük maçında ziraat fakültesini yenmiştir. ayrıca kız voleybol takımı da cuma günü saat 16:00'da final maçına çıkacaktır.
sözlükte hiç mi okuyanı yok lan bilgi edinebileceğimiz isyanını ettiren fakülte.
uludağ üniversitesine bağlı fen ve edebiyat fakültesidir.
matematik bölümüne sakın , ama sakın gelmeyin diyeceğim fakültedir. 4 seneyei geçtim , 6 senede bitirebilene madalya takıyorlar.
türk dili I dersinden mazeret sınavına gireceğim fakültedir, nerede olduğu hakkında bir bilgi sahibi olmamakla birlikte bilenlerin yardımcı olmasını beklerim.
eğitim fakultesinden daha düşük puanla girilen fakat mezunlarının eğitim mezunlarından daha kapasiteli olduğu ve formasyonu hakeden öğrencilerle dolu bir yer...
en çok çamur atılan fakülte.
koridorların un-paya giden kapılarını kilitleyen ve öğrencileri fazladan 150 metre yürüterekten işkenceye tabi tutan fakülte. hangi akla hizmetle kilitlemişlerdir, anlayan varsa beri gelsin.
diğer bütün fen edebiyat fakülteleri gibi mezunlarının büyük bir kısmının önce kpss, kpds, les gibi sınavlarla cebelleşeceği ardından işsiz kalacağı fakülte.zaman kaybı, devletin gençleri 4 sene daha oylama politikasının bir aracı, kaliteli meslek edinme kurslarına gidin daha iyi. ama ben ne olursa olsun üniversitenin havasını soluyacam diyorsanız siz bilirsiniz..
Nur cemaati şakirtleriyle dolu bilim yuvası.
Bir dönem dekanlığını yapmış olan ulviye özer in 99 depremi sonrasi yüzlerce öğrenciye yaptığı "işte yıkılan evler kopyayla okulu bitiren muhendis ve mımarların elinden çıkan evlerdir" konuşmasıyla tarihe geçmiş fakültedir.
2005 kasım ayından beri dekanı prof. dr. gökay kaynak tır.
kendisi fizik bölümü öğretim üyesidir.
kazanması kolay ama mezun olması herkese nasip olmayan ve değişen otomasyon sistemiyle bitirmesine ramak kalmis öğrencilerin okulu uzamasına sebeb olan fakülte...

girmesi dert değil ama çıkması başlı başına bi kabus olan fakülte.
alg li havuzu unpadaki beyaz saçlı kasiıyeri ve kurabiye bölümündeki hayat ablası ile iyi fakulte...
uzun koridorları ile akıl hastanesini veya bir rehabilitasyon merkezini andıran kendi hainde sessiz sakin mavi fakülte.koskoca bir unpayı içinde barındırır.
hayatımda gördüğüm en sıkıcı mimariye sahip inanılamayacak kadar sıkıcı bir kantine sahip kantindeki ses oranı neredeyse bir barla aynı olsa gerek bir süre sonra baş ağrısı yapıo.Bir de anfi tiyatro gibi bişiy vardır binaların arasnda 3 yıldr bir işe yaradığı görürmemiştir. Şuanda eger ki üniversiteyi kazanmak üzere olan bir arkadaş yazılarımı okuyorsa bu lanet yeri son tercih olarak bilem yazmasın ya tutarsa *