bugün

An itibariyle zihnimde doğruladığım bir düşüncedir.Oylamalarda saf çoğunluğu oluşturmaktanda zevk alan bir cemiyet olması sebebiyle garipsediğim henüz topluca örğütlenmemiş yazar top'luluğudur.Saygı duyuyoruz efenim.
(bkz: şakirtlerin şakirtlere az gelmesi)
doğru tespittir.
bundan bir zarar gören varsa bana mesaj atabilirler.
zaten baştan kaybetmiş önermedir.
dinsiz ve apolitik insan olamaz mı?
solcuların hepsi dinsiz midir?
veya
solculuk bir siyasi görüş ve dinsizlik bir inanç meselesi iken neden sürekli aynı cümle içinde zikredilir?
senden olmayanı yok etme arzusunun hazzı neyle ölçülür?
hastalıklı düşüncelerden nasıl kurtulur insan?
bu sorular hep yanıtsız.
tespit sıçmak ta cabası.
sadece uludag sözlük degil sanal alemide Etkin olarak kullanır bu solcu ve dinsiz gruplar.
--spoiler--
örğütlenmemiş yazar top'luluğudur.saygı duyuyoruz efenim.
--spoiler--
olm durun lan. süper espri var, kaçırıyosunuz.

yazar top'luluğuymuş.
ahahahahaaaa. ağzım kranyumumu çatlattı bak öylesine, ölesiye güldüm ha. gerçek.
yazar to.. ahhhhhahahahaaa
yau nerden buluyorsun böyle şahaları ya. çok komik adamsın. vala bak. örğütlen de gel yemek yerik.
aslında söylenmek istenen başka bir şeydir ama utançtan bu tespitle kamufle edilmeye çalışılmıştır..

asıl cümle şudur:

"ya bu koduğumun komünistleri ne kadar çok biliyor..her boku nasıl öğrenmişler..ağzımda sıçılacak yer kalmadı ama bu komünist dinsizler durmak nedir bilmiyor..iki kitap da ben mi okusam acaba.."
uludağ yazarlarının çoğunun kemalist ve ateist olması olarak değiştirilmesi gereken başlık.
solcu olursan dinsizde olursun gafı.
çoğu dinlerini içlerinde yaşarlar bazıları gibi ulu orta heryere malzeme etmezler.
farz edelim öyle, lakin bunun birilerini neden bu kadar gerdiğini anlayamadığım hededir.
"anne koş başlık sıçtım" tabirinin hayat bulduğu andır. zihnine soktuğumun,sen kimsin de benim siyasi görüşümü dinimi sorgularsın diye öfke saçılası, sağını solunu bilmeyen densizlerin ahkam kesmesinin işte bu kadar kolay olduğunun göstergesidir.
(bkz: gerçekleri insanın yüzüne vurmak)
(bkz: çok solcu ve dinsizim ne yapmalıyım)
aynen öyle artı entelide bol! benim gibi delikanlı kalemlerin sözlükten soğuma nedenidir.
faşist ve bağnaz olmaktan iyidir.
oha lan yavaş... dinsizde değilim solcuda değilim sağcıda değilim... olanda olsun arkadaş bize ne?
buna ek olarak, ergenler de çoğunluktadır.
peşin edit:eksi vermen ergen, dinsiz, solcu ve salak olmanı değiştirmez.:)
kendisini allah yerine koyup milletin imanını sorgulayan bir firavun artığının düşüncesidir.
elhamdülillah müslümanım solcuyum da. solcuların da inancı vardır artık bu bağnaz düşünceden vazğeçin lütfen.
hepsi de değildir yahu.. "beşiktaş"lı olanları da vardır belki arada, bu kadar yaftacı olmayalım:)
Bir Çin atasözü der ki;
"Uludağ yazarları milliyetçi olabilir, bu da size koyabilir."

Hayırlı haftalar.
Aslında tarikatız biz. Tabi , yeryüzündeki en acayip tarikatlardan biriyiz . Tarikatın kurucusu "zall "
Sözlüğe üye olmanın kolay olmasının nedeni ise çok çabuk yayılıp büyümek isteyişimizden. Ağımıza düşeni affetmedik bugüne dek !
bence uludağ yazarlarının çoğunun milliyetçi ve siyasal islamcı olması daha hoş.

burayı okuyan insanlar akı da boku da daha iyi ayırt edebiliyor sayelerinde.

ben milliyetçilerin kadınlarına küfür eden bir solcu başlığına denk gelmedim bugüne kadar mesela.

ama totalde bakarsanız milliyetçilerin açtıkları başlıkların yarısı bu minvaldedir.

"hangi görüşü benimserseniz kimlerle aynı çatı altında olacaksınız?" sorusuna güzel bir cevaptır uludağ milliyetçileri.

ibrettir alabilene.

yine de genelleme yapmayalım, %90'ı falan böyledir.

milliyetçilerin %10'luk kesimini oluşturan şukela insanların neden milliyetçi oldukları hala muamma, hiç yakışmıyor onlara çünkü. *
aksine sağcı ve dindarım fakat bir yeşil mantoya bakıyor solcu ve ataist olmam. böyle de bir tipim var.