bugün

görsel
ahlaksız kendini bilmez tiplerin bi anda bi yazara 6 seri eksi verdiği platformdur. başka bişey yazmaya gerek yok.
Nedense çok seviyorum. 2010’lu yılların başı belki altın çağı oldu ve sözlükler için özlenen zamanlardı. Şu an gerçekten aktifliğini kaybetti birkaç kişi de son kaleleri haline geldi. Ekşiye oranla daha samimi bir ortam. Özgürce bir şeyler karalayabiliyorsun. Hasta olduğumda yardımcı olan insanlar, derdime ortak olanlar beni cesaretlendirenler. Seviyorum burayı…
ihanetin güvenden çok sevildiği sözlük. Çok Brütüs var.
Vay be. En son 3 yıl önce entry girmişim buraya. canım sıkıldı akşam üzeri, "vay be bi uludağ sözlük vardı dur gireyim amuğagoyım" diyerek girdim ama tat vermedi. hani her sınıfta vardır ya 11 yılda bitiremeyip fakülteden atılan ve yıllar sonra af çıkınca tekrar okula devam eden 40 küsürlük amcalar, işte onlar gibi hissettim be sözlük. alayınızın amına koyayım.

saygılar
iki saattir sol frame ilerlemiyor , bir espiri yapim dedim iki saniyede 18 eksi geldi herkes benim espiri yapmamı bekliyormuş aq.

böyle bir sözlük. asla hafife alamazsınız.
mobil uygulamasında donuzladığınız kişilerin entrylerini görebileceğiniz sözlük.
ortalama 30 40 yaşına gelmiş çoluklu çocuklu tiplerin lise seviyesinde birbirine laf sokmaya çalıştığı mekan. gerçekten çok komik amk. anan zaaa xd.
ulan elin gavuru bile çanakkalede savaşırken bir delikanlılık bir etik vardı...
çocukken teke tek kavga ederken vardı...

siz de o da yok.

sizi mezun eden edebiyat öğretmeninin ben geçmişini zikeyim. suç sizde değil.

aşağılaşmadan kendinizi ifade edemiyor musun aq?
hiç mi içinizde bir etik kaygı, kendinize saygı falan duymuyorsunuz lan?

çirkinleşmekse o en kolayı... herkes çirkinleşir.
Ilgi arsizi 5-10 kaşar gotlunun istilasi altindaki sozluk.
Bunlar like almak icin dilenci cocuktan para isteme kurgusu yapan amsotlarla ayni kisiler. Isyerlerinde ilgi ustlerinde olsun diye yuksek sesle ve surekli gulen sunepeler.
Kavga başlıklarında biri ya program çalıştırmış ya onlarca fake hesap almış oyun oynuyor.
teması en güzel sözlüktür.
Yazarlarının çoğunun peşin hükümlü olduğu platform. O yüzden burayı çok ciddiye alıp da sinirlerinizi yıpratmayın.
büyük bir potansiyeli iyi yazarlarına despotluk yaparak ve itü sözlük e özenerek heba etmiştir.
baba yazarları silip çaylak yaptıkları zamanlar ya kardeş yapmayın. sildiğiniz her eski yazar duvardan bi tuğla çekmek gibidir.
geçmişimiz olsun ki sağlam olalım.
yok derlerdi, bak itü sözlük e hiç böyle şeyler olmuyor.
e baktık işte. ne oldu itü uçtu gitti.

büyük potansiyelden söz etmiştim ya işte onun olduğu dönemlerde biz başlık ve izlenme sayısında ekşiyi aylarca geçmiştik.
dediler ki başlık sayısı önemli değil, kalite önemli lan twiter da kaliteye mi bakıyor. kalite ihtiyaca cevap vermekle olur. adam gelsin istediğini yazsın. onun görüşü o. seven okur sevmeyen okumaz ama bu kaliteli bu değil diye ayrımı sen yapamazsın çünkü dünya da bin türlü kalite anlayışı var.
senin ayrımın sadece kendi kriterlerine göre olur. bu ayrımı okur yaparsa doğru olur, sen değil.

neyse belki gene yakalanır o ivme.
çöplük gibi site suriye afkan baska muhabbet yok..
Suriyeli de suriyeli...
Savunana bir karşı çıkana iki...

Yeter lan... daral geldi. Yazdıklarınız da üç aşağı beş yukarı zaten.

Amsalak halinizi bile arar oldum lan.
malum sözlük dünyasında bi biz bi de ekşi kaldı.
inci de var da o başka bi şey.
şimdi bi konuyu merak ettiğim zaman ekşiye bakıyorum. binlerce entry arasında konu hakkında bilgi veren entryyi zor buluyorum ama ulu yu açında iki entry okuyup meseleyi anlıyorum.
uludağ bir nevi özet.

o yönden iyi yani.
twitter gibi yerlerde kafayı yiyeceğime gündemi takip etmememi sağlayan, kendi fikirlerimi güzelce yazabileceğim bir yerin olması çok güzel. keşke daha fazla sözlük açılsa ama çoğu kapandı artık.
satanist sahibi olan sözlük.
aslında renk olur iyi olur. zaman zaman yenilip yutulması zor laflar da edecektir. şimdilik reklamlar kısmında. umarım teolojik yani satanik inancı net yansıtan girdiler de görürüz. çünkü insanlar ister müslüman ister hristiyan kendince satanistler şöyledir der ama hiç bilmez özünde neye nasıl inandıklarını vs.

ha bir de kutsal kitap bilgisi olmadan anlaşılabilecek bir şey değildir.
ha bir de zaman zaman müslümanların takınacağı durumu ve karşılıkları merak ediyorum. hem onlara da yeni bir cephe açılmış oldu.
aramızda bir bağımlılık ve nefret ilişkisi var.
Bazen güzel şeylere vesile olabiliyor. Bugün türkçe kelime hazineme iki yeni sözcük kattı.
(bkz: gıyaben) #44932766
(bkz: küfür küfür) #44933079
doğurdu.
görsel
https://itisower.xyz
Am göt muhabbeti dışında çok az giri var artık.
sözlük değil sosyal medyadır. şüphesiz ki sözlük olsa sadece türkçe öğrtmenleri ve türk dil kurumu görevlileri girdi bırakırdı.
Çoğu kişi real hayatta yapamadığını burada yapıyor. Sanırım burası için diyebileceğim şeylerden biri bu.