bugün

bugün bitmiş olduğu konusunda yorumlar okuduğum sözlük.
an itibariyle 172 kişinin online olduğu sözlük.

3-5 çakalın etrafında dönüyor sadece.

eskiden gece yarısı bile 250 300 kişi olurdu.
siktirin gidin o zaman her gün aynı mahabbet. silin hesabınızı güzel değilse.
sevgili ismailciğim,
hala sözlükle ilgileniyor musun bilmiyorum ama şu entry aralarına reklam koymuşsun, iyi de akıl etmişsin zaten başka türlü para kazanamıyorsundur artık sözlük üzerinden, eyvallah da.
kodlama mı diyorsun ne diyorsun heh işte onu becerememişsin bu sefer.

entry yazarken, bir süre sonra entry yazdığım yer ile başlıktaki entryler iç içe giriyor, sayfayı yenilemem gerekiyor. ve tesadüf ki bu her başlıkta olmuyor.

aynı zamanda yine aynı reklam şeysi yüzünden sayfadaki şeylerin yerleri değişiyor bir anda. a ya tıklayacakken tam o değişime denk geliyor z ye tıklıyorsun.

tamam anladık içeriği saldın da, bari sayfanın kendisiyle biraz şeap.

görsel
edit: ekran görüntüsü de koyalım ki ne olduğu anlaşılsın.
Ne kadar ayıp ayıp başlıklar yazılar var kötü bu.
1 haftadır önüne gelene küfür eden ne olduğu belirsiz ergenin esir aldığı sözlük. aynen öyle.
(bkz: modlar afk)
bitmiş sözlüktür.
bitmiştir.
ilk göz ağrımdır. Yeri bende ayrıdır. 3.5 yıl önce online sayısı 400-500'ken şu anda 200'ü geçmemektedir. O günlere tekrar Döneceğiz arkadaşlar. Bana güvenebilirsiniz.
moderatörleri 1 haftadır olmayan sözlük. aynen öyle.
görsel
Yazı stilim. Nasıl olmuş?
An itibarı ile online yazar sayısı 200'ü geçen sözlük. Sözlükte yazar olduğum ilk gün bunu başardım. ileride neler başarabileceğimi tahmin edin. Size başaracağız demiştim. #44790802 Evet.
dünyanın en iyi sözlüğüdür, canım sözlük.
Şu saatlerde bazı yazarların kadınlara kızlara taktığı sözlüktür. Bu konu hakkında Saçma başlıklar açılıyor.
Bitmiştir. Herkes gezmeye çıkmış herkes. yazıklar olsun.
1 hafta içinde yazar olduğum, her telden insanın olduğu sözlük.
burası da olmasa kendimi ifade edebileceğim bir mecra yok.
saçma sapan başlıkları çokça görebileceğimiz ergen yuvası. artık bunalmadık mi çokça cinsiyetçi eril bir agızdan.
Sözlüğü uzun zamandır dışardan okuyan biri olarak sanki herkesi tanıyorum. Buranın ortalaması bu . Normali bu . Bundan iyisi olmaz kötüsü olur.
Online yazar sayısı 200'den fazla olduğu halde entry sayısının az olduğu sözlük.
Bugün de bitmiştir.
Alo, modlar?? Orda mısınız???
azlık olmasını sevdiğim platform. ama şimdi azlık değil neredeyse hiçlik olmuş. sıfır reaksiyon yahu.
Modlar ölü gailba.