bugün

sözde yazarların kendini bir şey üretiyormuş gibi hissettiği platform..
sanırsın astronot pezevenk.. habire tespit üstüne tespit bilim adamı gibi..
bir iki kişi nick altında övgü yapsa peygamberliğini ilan edecek millet..
vakit geçirmek için birebir, fazla vakit geçirince bir o kadar ölümcül..
ben bir keresinde ölmüştüm..
ırkçı ve abaza yuvası.
üye olduğumun üçüncü günü yazar olduğum haftası dolmadan hakkımda başlık açılan sözlük. halbuki kendi halimdeydim bir anlam veremedim.
Bura bura bura bura bura bura bura bura.

Evet.Burası.
az önce lisede ilk gün diye bir başlık gördüğüm sözlük.
o kadar mı be.
Birkaç yıl içinde kendi kendini imha edecek oluşumdur. Kalite günden güne düşüyor. Kendi adıma öyle kaliteli yazıları olan biri değilim ama yazar vasfı taşıyan insanların burayı bırakıp gitmesini sanırım anlayabiliyorum. Çünkü burası birilerin egosunu tatmin etme yeri. Reelde bir kızın karşısına geçip iki kelime edebilecek yetiye sahip olmayan ergenlerin, 7/24 kızlara türlü türlü hakaret ettiği, yoklukta olsa gideri olamayacak erkeklerin ilgisine muhtaç kızların, klavye başında vatanı kurtaran sözde vatanseverlerin farklı ırklara nefretini kustuğu bir yer burası.

Zall ne zamana kadar bunlara göz yumar bilemiyorum. Sanırım umudumu yitirmek üzereyim.
ilgii orospularının, gerçek orospuların birbirinin peşinde koştuğu arkadaşlık sitesine dönmüş oluşum.

hayattan bi beklentisi kalmamış sıradan türk insanından geçilmeyen yer. hala çırpınan insanlar da var tabi burada bir şeylerden bahsetmeye. ama mahalle karılarından ve kekolardan geçilmeyen bi yermiş burası. bugün bunu anladım ve sikeyim cıvıklığınızı diyerek gidiyorum.

sen kimsin yarram diyenler olabilir. sen, yukarıdaki yazıdakisin ben de onu yazanım.
insanın kendini güvende hissettiği rahatça fikirlerini paylaşabildiği güzel ve eğlenceli bir platformdur.
Evrim geçirmiş sözlük.
"Sözlükte kız mı var"dan
"Sözlüğün en güZel kızı" seviyesine gelmiştir.
Ergen istilasına uğramış bir sözlük. Ciddiyet ve sorumluluk yok. Ergen erkekler hep kız peşinde. Şu başlıklara bir bakarmısınız? Şımarık lise gençleri nin sınıfın en arka sırsında oturup yaramazlık yaparken birbirlerine espiri yapmaları gibi. En azından içinde yaşadığımız toplumun sorunlarını kapsamıyor başlıklar ve içerikleri.
partizan basliklara satirlarca yazılar gömen acidigim insanlarla dolu yer. dusunceler eyleme geçmedikçe hiçbi şey ifade etmez. zaten eyleme gecsede bir şey ifade etmez.
Müslümanım deyip secdeden nasipsiz olanları gördükçe, Allaha daha bir şükretmemi hatırlatan yerdir.
on yıl olmuş bildiğin on yıl ! nesiller arasındaki çekişmeler, atışmalar ve takılmaların en küstah ve en can acıtan zamanlarına gelmişiz sözlük ! sanırım son nesil için xx. neslin orospu çocuğu olduğu gerçeği adlı bir tek açılmamış geri kalanların hepsi sanırım sözlük tarihinde yerini almış durumda.

Evet sözlük ben bu yazıları yazarken son nesil görünüyorum ama benim için neslin bir önemi olmadığı için takılmıyorum bu başlık/entrylere. sözlüklerde devrecilik olur, bazen olmak zorundadır ama bir alt neslin için de bu kadar kötü konuşulduğunu cidden okumamıştım sözlük.

Format ile ilgili zaten söylenecek bir şeyin kalmamış. insanlar forum/chat tarzı entryler girmeye o kadar alışmış ki ! başlıkların altındaki tanımlar zaten tanım değil. bir üstteki entrye cevap olarak yazılmış o kadar çok yazı var ki ! bakın entry demiyorum bu bildiğin yazı !

tanım ? yok
dolu bkz ? yok

gammaz / yetkili / mod için tanım ; yıllardır ne uzamış ama sürekli kısalmış sözlük.
resmi kuruluş tarihi 28.05.2010'dur.
Ben bu yazıyı Allaha yazdım, geceye bir ayet bırak, geceniz mübarek olsun gibi başlıklara yazarak maneviyatımı koruduğum sosyal erişim ağı.
facebook-ask fm karışımı bir şey olan güya sözlük sitesidir, kız erkek ilişkilerinden başka bir şey bilmeyen tiplerle doludur.
başlıklara yazı yazarak maneviyat koruduğunu düşünenlerle dolu olan sözlük.
uzun yıllardır arkadaşım olan (bkz: bigbadtrip) i bulmak için bir göz atarken üye olduğum kendisini 30 saniye gibi bir sürede tespit ettiğim hede.
iyrenç başlıkların sebebi hafta sonuna giriyor olmamız sanırım.
liseli ergenlerimizin sol frame e mıçtığı sözlük.
bir senedir falan girmiyordum, fena sıçmış sözlük. her girdiğimde daha kötü hale geldiğini görüyorum, öyle demeyin üzülüyor lan insan.
Sözlük felan değil burası tamamen serseri it kopuk dolu. Ekşiyle inciyle kıyaslayan mallar var bir de.
son hali böyledir;

görsel
Bir süre yazmayacağım, beni artık yoran, bazı başlıklarıyla midemi bulandıran ve düşüncelerimi belirtmeyi artık istemediğim sözük. Umarım geri geldiğimde daha güzel bir yer olmuş olur.
kimseye baska bir dunya vericez dememis bir sozluktur. sanki zorla yazdiriyorlarmis gibi yorum yapmayin. ya yazarsin, ya da yazmazsin. that' s it.
yeni tasarımı eksikliklerine rağmen kullanışlı olabilir. zaten belli bir süre sonra başka şansımız da kalmayacak gibi.
ancak yine de, troll başlıkları kolayca, sol frame'den ignore edebilme özelliği getirilse tadından yenmez.