bugün

öldü sandığım... meğer yaşıyormuş, sadece komaya girmiş.
(#10240380)
yazar olduktan sonra hayatınızın bir parçası haline gelen size yeni bilgiler öğreten ama daha çok eğlendiren arada ırkçı yazarlarıyla sinir eden bir sözlüktür.
Bilgi paylaşımına olanak tanıyan sosyal bi ortam iyi ki varsın .
özellikle son zamanlarda faşist yazarların sayısının arttığı sözlüktür. bi an önce safdışı bırakılmaları dileğiyle.
düşünerek değil de sıçarak yazanların bolca bulunduğu sözlükmüş.
Entry girilen ve insanların yazar olmaya çalıştığı en güzel sözlük.
bu gece nefret ettiğim sözlük.

her türk'ü kürt düşmanı gibi, her kürt'ü türk düşmanı gibi, tarihin önemli isimlerini eşcinel gibi, bu ülke insanının birbirini boğazlamaktan başka derdi yokmuş gibi gören birçok sözlük kullanıcısının ve onlara alet olanların, tüm bu pisliklere göz yuman sözlük yönetiminin olduğunu bir kere daha gösterdi.

iğrendim cümlenizden.

baba kaçar.
kesinlikle bugün artık bende bir sorun olmadığını anladığım sözlük her entryde kusur bulan sözlük yönetimi açılan başlıklara bakıyor mu diye merak ettiğim ve artık anlamsız kürt, Türk eşcinsel, kızlar, istekleri ve cinsel konuların tavan yaptığı sözlük.
'bu sözlüğün ağzına sıçış bi son bulsun' kampanyası başlatmak istediğim sözlüktür.Bir başlığa bakıyorum 'köpeğinin adını kürt koymak' diğer başlığa bakıyorum 'sevgiliyle uyumak'.Ne içtiniz bilmiyorum ama onu gümrükten sokmaya çalışmayın bence.
bu geceki performansıyla beni geldiğime pişman eden sözlük.ulan incide bile bu kadar ırkçılık,ayrımcılık yapılmaz be!
cogu kisinin sıkıcı sozluk, inciye gel orası makara gibisinden ama oraya bi bakıorum liseli liseli diolar %95 i de liseli onu diyenlerin.
ögretici bi yer burasını daha iyi buldum.
30. entri'de beni 1 hafta çaylak yapan sözlük. olm hele durun la. karpuz keseceyik daha.
şutlanmama kadar 20 entri daha girebilirim anca heralde.
şu anda 2 adet sübyancının uyanık olduğunu net şekilde söyleyebileceğim sözlük.
spoiler kullanarak chat modunda yazanlarin oldugu sozluk.
--spoiler--
adam buraya seninle gtalk dan konusur gibi yaziyor, vay anasina be
--spoiler--
heyecanlı ergen mabedi.
sürekli galyana gelen sözlük. bir "ayar verme ekibi"ne sahip olduğuna eminim.yönetim tarafından seçilmiş olabilecekleri yönünde kuşkular sardı dört bir yanımı.
artık facebook ve twitter için paylaş butonu koyması gereken sözlük.
kan bağışı başlığını yukarda tutmak adına girdiğiniz entry yi bile eksileyen yazarları bünyesinde bulunduran sözlük.
Kan bağışı başlığına verdiğiniz spoilerin silindiği ve üstüne eksi oy yediğiniz sözlüktür.
üye olurken, doğum günü, ay ve yıl istemesinde ki amaç ne acaba diye düşündüğüm sözlük?
hayır anlamıyorum, doğum günü kutlama mesajı göndermeyecekseniz ne diye alıyorsunuz ki tüm o bilgileri?
bileydim her hangi bir gün, her hangi bir ay ve her hangi bir yıl yazar geçerdim.

hiç kendimi bu kadar değersiz hissetmemiştim, sağ ol uludağ sözlük.
an itibariyle bir yazımı silen yer. gerekçe üstteki entrylere cevap vermekmiş. oysa ki tanımım da vardı! tabi dert bu değil, atatürk hakkında o kadar kötü, miğde bulandırıcı, hakaret içerikli yazı varken ve bunlar genel anlamda forum edasında yazılan yazılarken, benim kürtler hakkında yazdığım bir yazıyı silmesi zoruma gitti.

peki türklükle hakaret eden bazı şahsiyetler varken ve onlarda genel anlamda forum tarzında yazılırken onların yazıları duruyorda benim ki neden siliniyor?

ha diyorsanız herkese aynı muamele o zaman eyvallah..
kimine göre dost, kimine göre duygusal bağ kurulan bir kağıt parçası, kimilerine göre de zaman kaybı* sözlüktür.
Henüz keşfetmeye çalıştığım,başkalarının fikirlerini,bazen illede ilginç bişey yazıcam diye zorlamacümlelerini okuduğum yer.Belki bende öyle yapıyorumdur.
gençler/çocuklar aralarında eğleniyor sözlüğü.