bugün

kesinlikle benim. eminim. benden güzeli yok.

anketse anket, güzellikse güzellik. hodri meydan.

tanım: sarışın, yeşil gözlü güzel bayan.
(bkz: ben)
(bkz: hanım)
yüz güzelliğinden çok iç güzelliğinin önemsenmesi gereken kızdır.
(bkz: ssg)
(bkz: sözlükteki kizlari desifre etme calismalari)
sözlükte yazılmak için aranan kızdır.

vasatın üzerinde bir versiyonu için; (bkz: redwinemania)

güzellik ötesi bir versiyonu için; (bkz: deep)
sözlükte güzellik bakımından birinci olan kızdır. Kim ne zaman neye göre seçmiş belli değildir. Acilen bir kampanya düzenlenmeli, dişi sözlük yazarları masaya yatırılmalı * ve en güzeli seçilmeli, abazanlar rahatlatılmalıdır.
50 kilo ve civarı olan kızdır.
*
henüz zirvelere katılmamış olan kızdır.
(bkz: her zaman daha güzeli vardır)
(bkz: sözlükte ki en baba delikanlılar)
(bkz: sözlükte ki çeyrek akıllılar)
yanlış yamulyorsam eski zamanlarda bir beyaz show zirvesin de ünlü olmuş sözlükte baya fırtınalar koparmış(hani bildiğin beton felan diyen adamlar gördüm ben.) sonra gitmiş ama tekrardan geri gelmiş bi kaytan biyikli dilber vardı. herhalde odur bu kadar buyuk olay cıkarttıgına göre* odur odur kesin diye cevap verilmesi muhtemel soru.

edit şeysi: şimdi niye yazdım bunu açık açık konuşalım ben ne resmini gördüm ne video yu izleyebildim kaçırdık anlıyacağınız hani bir şans, bir umut işte görürüz diye.* *
(bkz: ben dünyanın en gozel garısıyam)
yüzünün nurlu güzelliğini sözcüklere yansıtabilen kızdır.
doğrusu,
(bkz: sözlüğün en güzel yazan kızı) olandır.
en objectif acıklamayla imitasyon dur. yakısıklı, zengin ve celebritylere duyurulur.
sözlükteki tüm kizlar ihtimal dahilindedir. zira güzellik görecedir.
sozlugun en guzel kizinin ismi guzeldir. (bkz: guzel kizlarin isimlerinin de guzel olmasi)
sozlugun en guzel kizi melezdir. (bkz: tum melezlerin guzel olmasi)
sozlugun en guzel kizi lezbiyendir. (bkz: butun lezbiyenlerin cok guzel olmasi)
sozlugun en guzel kizi sanssizdir. (bkz: guzel olanlarin sanssiz olmasi)
sozlugun en guzel kizi solcudur. (bkz: sozlukteki butun kizlarin solcu olmasi)
sozlugun en guzel kizi ankaradadir. (bkz: en guzel kizlarin ankara da olmasi)
sozlugun en guzel kizinin kankalari cirkindir. (bkz: guzel kizlarin kankalarinin cirkin olmasi)
sozlugun en guzel kizinin ailesi muhafazakardir. (bkz: guzel kizlarin ailelerinin muhafazakar olmasi)

bes dakka icinde bukadar tespit yapabildim. hosunuza gitmediyse, facebook taki sozluk grubuna bir goz atin.
yeni tespitler buldum ama bunlar sizi mutlu etmeyecek gibi;

sozlugun en guzel kizi haber sunucusudur. (bkz: bayan haber sunucularinin guzel olmasi)
sozlugun en guzel kizinin annesi cirkindir. (bkz: guzel kizlarin annelerinin cirkin olmasi)
sozlugun en guzel kizi aptal ve ya gerizekalidir. (bkz: guzel kizlarin genelde aptal olmasi) ve (bkz: guzel kizlarin geri zekali olmasi)

sozlugun en guzel kizinin pas verdigi erkek miyoptur ve sevgilisi cirkindir. miyop ve cirkin degilseniz sansiniz yok uzgunum. (bkz: guzel kizin pas verdigi erkegin miyop olmasi) ve (bkz: guzel kizlarin cirkin sevgililerinin olmasi)

ayrica bir de soyle bir sey var;
sozlugun en guzel kizi solcudur. (bkz: sozlukteki butun kizlarin solcu olmasi) dedik, ancak butun solcu kizlarin cirkin olmasi gibi bir durum var yani;

sozlukteki butun kizlarin solcu olmasi + butun solcu kizlarin cirkin olmasi = sozlukteki butun kizlarin cirkin olmasi

bu da demek oluyor ki, sozlugun en guzel kizi diye bir sey yok. bosuna heveslenmeyin.
(bkz: çirkin kız yoktur kötü entry vardır). *
BEŞiNCi NESiLDEN BiR SONRAKi YA DA ONDAN SONRAKi NESiLDEN BiR KIZ. DAHA ÜYE OLMADI YANi. ÖNEMLi OLAN YAZDIKLARININ GÜZELLiĞi, BAŞARILI ENTYRLERi HADiSESi BANA GÖRE BU. SÖZLÜĞE MSN MUHABBETi YAPILMASIN AYRICA NE GEREĞi VAR.
(bkz: Yorumuna bak kızı al demişler)
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)

yani yok öyle biri, çünkü güzeller güzelim yazar falan değil. o evinin kadını, çocuklarının anası. **
(bkz: rus kizlarinin uludag sozluk te yazar olmasi)