bugün

ben bir kaç tane maalesef tanıyorum, tanıyorum derken haşa sohbetim falan yok ismen biliyorum ama isim yahut nick verip rencide etmek istemiyorum nolur nolmaz gavurun hakkına girmek daha büyük bela derler.

neyse konumuza dönecek olursak ben yönetime bir içtihad tasarısı teklifinde bulunacağım şöyle ki:

1) allahsızların hareket alanları sınırlandırılsın
2) allahsızlar her başlık altında yazamasın
3) niklerinin yanına çarpı gelsin ya da ne bileyim "bu yazar allahsızdır" ibaresi düşülsün
4) allahsızların nikaltı olmasın

vs...

elbette geliştirilebilir bir durum söz konusu daha pratik daha uygun fikirlere de açığız...
Geçen hafta nufüsa gidip din kaydımı sildirmemle katıldığım sınıf.
Cesaretimin bulaşıcı olması dileğimle..
şerri hükümlere göre cenaze namazı kılınmayacak kişilerdir. taşıdığım tabut un içindeki dinsiz biri desinler anında yere atmazsam adam değilim..
Valla ne yazdığı önemli değil düşündüğüm önemli olan ne düşündüğün diyim
Not: yeni kimliği çıkarmaya üşeniyor insan onun için hiç gidemem:?
Sayımızın oldukça fazla olduğuna inanıyorum.
gavurca nikler alıp dincilik taslayan şoparlar olabilir.
Yaz beni de bir kenara. Kendime uygun bir din bulursam inanış biçimime çeki düzen verebilirim. Tişikiriler.
dinsiz denmesi bizi rahatsız ediyor diye mi düşünüyorsunuz? ben pek çok yerde inananları dinli diye kategorize ediyorum. onlar da beni edebilirler problem yok.
sevin onları,
bağrınıza basın,
okşayıp kafalarını,
şefkat gösterin onlara.
nede olsa öteki tarafta cızbız olacaklar cehennem ateşinde.
müslüman olup da ibadet etmeyenler daha korkunç demiş biri aramızda ne var acaba ikimiz de ibadet etmiyoruz gel bana korkunçluğumu açıkla?
Başlığa damlamış bir tanesi bu salakları. Vay salaklar vay.
yani....yani sen beni gorsen selam vermeyecek misin?!?!?
görsel
% 92 civarına tekabül eden mevzudur. bunlar palamut olur sazan olur kefal olur sikindirik net sitelerinden topladıkları yalan haberleri ortama servis ederler. bunların yaşam için tek gayeleri vardır islam dini silinsin dejenere dinsiz toplum gelsin amacını güderler. açlıktan nefesleri kokar geleceklkerini kurtarmazlar burada afra tafra yapmaya devam edderler. böyle yoluk modellerdir.
Din kardeşlerini görüyoruz frank. Kimisi 6 7 yaşındaki küçücük kıza gelinlik giydiriyor. Kimi din kardeşlerinde vatanını tek kurşun atmadan bırakıp kaçıyor.

Sana gelirsek sözlükte seks fantezileri yazıyorsun. Dinsizlere laf söylemeden önce kendinize bakın..
Gördüğüm kadarıyla dindoşlar dan daha karakterli daha adil daha iyi insanlar.
görsel