bugün

serkan ve ismail'in bu kadar yalamasının başka açıklaması olamazdı. Helal olsun, hiç değilse diğerleri gibi boş beleşe o kadar gevşeklik yapmamışlar.
inci ve ismail alpen'in Twitter adresine bakmak yeterli zaten uzağa bakmaya gerek yok. Evet.
Oo hayırlı işler.
Asılsız iddiadır efendiler. Öyle olsaydı 7 kere silik yemezdim chpye ve tek parti dönemine salladığım için.
sirf bu durumu internette gorup biseyler yazmak icin actim uyeligimi.
demem o ki yaziklar olsun.. ama oyle kelimelerle dolu bir yaziklar olsun ki bu kelimelere dokemedim. insan para icin bu kadar alcalmamali kendi fikirlerinden vazgecicek kadar ya da.
neyse sozluk sahibi arkadas kuculmeye devam etsin bize musaade.. bu siteye tik kazandirmak istemiyorum daha fazla.
götünün kılısınız.
Ulan aklima facebooktaki guleryuzlu sosyalizmden nasil banlandigim geldi gorunce.
Şaşıranın aklına turp sıkayım.
E Tamam mişın kompletıd madem referandumda Evet çıktı, silin artık trolleri de işimize bakalım.
satılık malum uzuv yalama ekibinin şaşırtmayan eylemi.

şeref haysiyet gibi kavramların da satılabileceğini göstermiştir.

her türlü adaletsizliğe rağmen biz yazarların çoğu kimsenin adamı olacak kadar düşmedik, aklımız mantığımız var şükür.
payıma ne düşüyorsa hesap numaramı bırakıyorum buraya sabah uyandığımda kontrol edeceğim.
(bkz: ooo göt kılı alırım bi dal) dedirtendir.
Üzdü. Çokça.
Üçüncü nesillerin ayaklanması falan filan helal olsun zall pardon haram zıkkım olsun.
ticari bir oluşum olduğu için normal olandır. ne yani, serkan'la ismail'i idealist birer devrimci mi sanıyordunuz?
ekşi de para aldı akp'den evet reklamları için. hayir reklamları için de chp'den. bundan daha doğal ne var ki?

ha pelikan olayı ayrı. bu konuyla alakasız.
Yavsakliktir. Alenen yapiyordu zaten, bunu inkar da edemezler birazcik delikanlilik varsa.
Bazilari da reklam icin vs demis. Reklamdan elbette alirsin, sozlukte reklamin disinda isler dondu bu donemlerde. O isleri yapip, para alinmasi yavsaklik olandir.
referandum öncesi o kadar ak troll nasıl türedi, referandumdan sonra nasıl kayboldu görmüş oldunuz. biz bunlar ismail'in paralı ak trolleri deyince inanmıyordunuz amk.
bunu anlamayacak ne var ? herifin toplasan 20 entrisi yok, hepsi erdoğan akape.
tüm ampüllü troller doluşmuştu.

yalnız bu pizza işinde sirkan baltayı fena taşa vurdu, merve bike kurtaramadı kendini.
kabiliyetsiz.
ak parti yi savunduğum için defalarca çaylak oldum hem de öyle böyle değil 1 aylık çaylaklığım bile var. hele ki bahsi geçen haziran 2015 seçimlerinde seçime 2 hafta kala çaylak olup sözlüğe giremedim.

oysa ne güzel muhalif silkiyorduk. kısacası iftiradan öte değildir. ayrıca bu iftirayı atan godoşa sesleniyorum fatura kimin adına düzenlenmiş lan adam gibi yolla fotoyu görelim. faturayı düzenleyen uludağ sözlük peki faturayı kime kesmiş onu göster.
dolar hesabı var diyollaaa.
tam (bkz: zall akpden para aldıysa yazarları için almıştır) diyecekken, bir gülme gelmesidir.
gayet normaldir. ekşisözlük çok mu temiz? adamlar gündem belirliyor.
Adamlar 100 000 i on günde kaldırıyor neyin kafasındasınız siz? O kadar ucuza gitmiş olamazlar.
görsel görsel
Akbank'a yatıyor diyorlar.