bugün

günlük hayatta diesel, escape, swatch, özel günlerde ise 3 çeşit rolex.

edit= ne kadar çok fakir varmış sözlükte sanki hassas bir değere küfür etmişiz gibi eksiliyorlar!
valla iki saatim var. biri düğünümde takıldıydı pahalı bişeye benziyo klasik sevemedim takmıyom. diğeri de swacth. saat takmak alışkanlık biraz. güzel aksesuar ama bi kravat değil bence.

kendimi bi tuhaf hisseetim bunları yazarken, sanki çok önemli bişey yazdım aq.

edit: 1 yıldır arkadaşımdaymış o saat, kayboldu diye üzülüyodum amk keli saatimi aşırmış.
(bkz: caterpillar)
15:14.

Türkiye saati ile.
hiç saat kullanmayarak umursamadığım, hem de masraftan kaçtığım gereksiz zamazingo. evet biraz cimriyim.
vosvosludur. *
15:36 dır.
Çarşıdan pazardan aldığım en fazla 20 tl lik saatlerdir.
http://i.ebayimg.com/imag...177318511-0-1/s-l1000.jpg

Bundanlı. Eskiden umreden gelen dedeler falan takardı.
Ucuz ama beğendim aldım bu gün.

görsel
Bu cep telefonları çıktığından beri saat kullanmıyorum. ilk cep telefonunu 1999.da kullanmaya başladım.
O zamanlar digital casio vardı. Kaybolmasıyla beraber nasılsa cep var dedim ve bir daha saat takmadım.
iphone.
görsel
görsel

büyük ve gösterişli saatlerdir.
U-boat efenim.
görsel
150 $ benim saatim. Daha pahalı olanlar var.

Gecelik daha hesaplı, konuşup anlalılır.
görsel fossil candır .

edit : türkiye piyasası 600 ve üstü .
görsel
Gear s3 olmakla birlikte bugün fosil yarın rolex ya da kendi resmim olabilir tamamen bana kalmış. Digital saat candır. Saatçi önünden geçerken beğendiğim model olursa indiriyorum bedava kullanıyorum. Şüphesiz balikesirli akıllıdır.
swatch: en basit modeli. ayı ve günü gösteren yerin üzerinde küçük büyüteç var 165 tl.
kusura bakmayın rolex falan kullanamıyoruz.
(img:#1)
ya hep ona beş var ya da hep onu beş geçiyor.

üzgünç.
tissot, g-shocklar, 1-2 tane diesel, guess, hugo boss.

en memnun olduğum tissot. şimdiki aklım olsa bu kadar saat almam gerçi. zamanında almışım.
Kullandığım tek saat: Biyolojik saatimdir. Ben, biyolojik saatime göre yaşarım.
görsel
Saatim yok.
Casiodur. Casio saatleri oldum bittim severim. Severim sevmesine de saat dahil hiçbir eklentiyi vücuduma sabitlemem. Bugün koluna saat takan yarın kıçına usb bellek takıp şarkı söyler.