bugün

altınd bi kompresor tutup bele eteklerinin havalndığını hayal etmelerini falan sağlamak lazım...
yok aq böyle birşey. bir boktan anladıkları yok ne azgını? cacığa koysan cacığı bozarlar.
sözlükte erkek yazarların gece/gündüz demeden, soluk almadan, tek el filan demeden sol frame'de açtıkları başlıkları görmezden gelerek kadın yazarlara 'bok atmaya' çalışan insan zihniyetidir.
ayrıca, bir kadın için azgın olmak kötü müdür ? azgın olmak demeyelim de; şehvetli, arzulu. tartışılır bence. sonra gelin yok efendim sokakta jedi gibi, yatakta sith gibi. oldu.
Ne kadını lan saf? Harun abinin oğulları hepsi, ah şu her şeye inanan gençlik.

Not: bahsettiğim harun abiler abazan entry giren kad- yani harunlar, yanlış olmasın.
(bkz: cüneyt bu gece sevşebilir bu da size koyabilir)

kadınları aşağılayıp kendini yücelttiğini düşünen zihniyetin ne ilk ne de son tespiti. hatta tespitçik. hanimiş de minimiş de, yesin onu babası, yesin onu ninesi. o da bir gün büyüyecek, tıpış tıpış yürüyecek.
(bkz: nukleer baslikli kadin)
insanın ne aradığına bağlı.Nasıl bakarsan öyle görürsün.
böyle bir şey yok olsa bile biz bilmiyoruz dedirtir.
Test edip onaylanmış tespittir. Hatta şu an halen tespit ediyorum, masanın altında diğer nesillerden birer bayan var, herkes işini yapıyor ben de entry giriyorum.
mümkünü olmayan tespittir çünkü sözlükte çok azgını bırak, frijit kadın bile yoktur. oltamı attım bekliyorum değerli bayanlar, patlatın mesaj kutumu.
%100 yanlış tespit .
nadiren çıkabilir, ama genelde harun abi'lerin yol açtığı bir yanılgıdır.
Kışkırtıcı bir beyanattır.

Yapmayın amk şimdi buralar hep meme capsi dolacak. Azdırmayın şu kadınları!
Bu kadar azgın kadının ve bu kadar abazan erkeğin birarada bulunup da; hiç sex dönmeyen sözlüğü de allah kahretsindir.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)