bugün

evet efendim...

arkadaşlar herkese dini akşamlar. az evvel kalktım yine kafam follofoş olmuş. beynimde noel baba esrar çekiyor sanki. acayip kabuslar görmeye başladım. bu kabusumda üç tane başı kapalı cin teyze kovalıyordu. böyle suratları birbirine benziyor tövbe bismillah ay dede suratlı, güleç yüzlü teyzeler. kara çarşaflı işte başı kapalı dediğime bakmayın.

bir ara yakalandım da damağımı çaldılar ekmek çarpsın. bu nasıl rüya bu nasıl kişiliğim lan ben? damak zevkim kalmıyormuş rüyada. öyle etkisinde kalmışım ki yatalak valideciğim uyandırmaya geldi korktun mu vışş badem yüzlüm gel bakam damağını çekem de kendine gel azcık dedi. ben de uyanmışım ama hala rüyanın etkisindeyim mınakko. yatalak anne damağımı çalmışlar nereye çekiyon ya skicem dünyanızı diye haykırıyorum yataklarda. en sonunda kalktmı da bi uzun parliament çıkardım. yatalak valideciğimi odadan attım.

yatalak falan ama yürümeyi öğretiyoruz arkadaşlar. ufak yeğenim var esma, o büyüdü biraz artık yürüyebiliyor. onun örümceğini aldırdım yengemlerden ona biniyor yatalak valideciğim. kız bacımı dün gece yolcu ettik. ünalan'da mustafa kemal lisesinde okuyor.

naaaapsın o kız naaapsın? liseden sonra okutmayacağım zaten. üniversiteye falan düşer de allah muhafaza ırzını mı incelerler, seksi erkekler kucağına mı alır tövbe bismillah ya.

hülasa, bugün sandaletlerimi çıkarıp temizledim. havalar ısınmaya başlasa da giysem ya. parmak aralarıma peçede koymaktan bıktım vallahi. haşlanmış böyle pişik oluyor bende. ama benim ayağım kokmaz, koksa da gül suyu kokuyor zaten. neyse bugün pek işim yoktu dedim bilgisayara oturayım takılayım belki sözlükten bi konekşın falan kurarım da hatunlarla yazışır, eve atarım sabaha kadar çay, kahve, muhabbet, çay kahve, muhabbet... vs dedim.

fakat nerdeee. büyük penisin derdi büyük olur arkadaşlar. allah penisine göre kadın verirmiş tövbe ya. biliyorsunuz benim gayet büyük bir cinsel uzva sahip olduğumu, (hbbia25dmrli) sözlüğe yazdığımdan mütevellit gelen mesajların ardı arkası kesilmiyor. geneli izmirli, laik, ulusalcı, albay kızları falan. yok senin şeyin büyükmüş, beni kucağın al da entry gireyim falan.

sözlük iyice bozuldu abi. geçen grup seks partisi yapmışlar zirve ve laiklik kisvesi adı altında seks yapmışlar. işte ben söyleyince inanılmıyor ama şahit olmanız gerek. bir gün videoya çekip koyarım görürsünüz dinyayı konyayı.

açtım sözlüğü bir baktım gayet laik içeriklerle dolu bir mesaj; biz sözlükte yazan cinsel açlık çeken bayanlar olarak seni seçtik. bizi doyurup tatmin edersen sana kucak dolusu para vericez yane. dolgun kalçalarımız ve seksi memelerimiz ile kendimizi sana vermeye hazırız yazmış.

ya dedim işiniz mi yok bayan, nerden bileyim lan kız olduğunuzu ispat edin * dedim. meme linki yolladı töbe bismillah. beğenmedim zaten allah yukarda. aşık veysel'in sazı gibi olmuş hatunun memeleri, boşu boşuna abdestim kaçtı. diyeceğim odur ki sözlükte yazan bayanların asıl niyeti cinsel açlıklarını bastırmak, memelerini ona buna göstermektir.

tabii ki bütün genellemeler yanlıştır ama eğer yalan söylüyorsam yatalak valideciğimi yedi uyurlar hoplatsın. bakın gözler önüne sereceğim daha...

uludağ sözlükle ilgili tüm gerçekleri bir de benim ağzımdan dinleyin. yarını bekleyin işte o görüntüler diyerek seks yapan moderatörler, erkeklerle içli dışlı olan laik ve albay kızlarını ifşa edeceğim..
moderatörleri ayartmak tek amaçlarıdır.
erkekleri tanımak.
"yazmak" olduğunu söylemek ve tespit sahibi yazarları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum ama sanırım ki asıl amaçları sahiden de yazmak. hayır, farklı amaçlarla kullananlar da vardır illa ki ve fakat gerçek hayatta da olduğu gibi burada da hemcinslerimle yarışamazlar.

hani malumunuz; uludağ sözlük erkek yazarlarının fotoğrafları şeklinde bir başlığımız mevcudiyetini koruyor...

bilmem ki anlatabildim mi?
başka başka fikirleri öğrenerek aslında ne kadar insan varsa o kadar fikir vardır önermesini görmek.
gülmektir.

gülüyorlar efenim durduramıyoruz.
(bkz: hbbia için uludağ sözlükte yazmak)
sizin basit anlayışınıza göre (bkz: koca bulmak)
bir çok amaç güdülebilen bir durumdur. asıl olanı bilgi paylaşmak olmalıdır.

not: evet efendim yazısını gördükten sonra gerisini okumamak gibi bir alışkanlık edindim. direk yazının sonuna gelip okumadan eksiyi basıyorum. hbbia bunları yazarken ne kadar haz alıyorsa bende bundan haz alıyorum.
amaç yazı yazmaktır efenim sadece yazı yazmak. en şahanesinden en güzelinden . yoksa birilerine yazmak değildir amaç *. insan hiç görmediği birine yazar mı hıı sözlük de bana yazar mı?
testisleri ile düşünen insanımsıların bok olması,
bu bayanlarda sinek olması.

not: bayanları-erkekleri seks objesi, sözlüğü ise wwwuzangeliyorumnoktakom sanan insanımsılar için geçerli önerme dir.

abazan yazarımsılar için wwwuzangeliyorumnoktakom diyerek nick tiyosu vermiş oldum. hadi yine iyisiniz. abazanlar sizi.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ile tanışmaktır. başka ne amacımız olacak ki. onun adonis kaslarından çikulata teninden etkilenip geldik. *
(bkz: hbbia var dediler geldik)
yazarın derdine mertek olmak olan amaçlardır.
kimisi yeni insanlarla tanışma,
kimisi eğlenme,
kimisi okuma,
kimisi sadece konuşma,
kimisi sadece yazma,
kimisi bunların hepsini yapma,

amacı güdebilen bayanlardır. asıl amaç belli değildir. ama ben şuna takıldım. adam(yani hbbia) saat 19: 30 da yazısını bitirmiş. altına yazılan ilk entry ise, 19:31'de yazılmış. babacım, peki senin amacın nedir? önce adamın yazdığı yazıyı bir oku,üfle. değil mi?

hbbia'nın açmış olduğu başlığa ciddi ciddi entry yazacağım da aklımın ucundan geçmezdi diyor, huzurlarınızdan ayrılıyorum sevgili ve pek muhterem sözlük yazarları.

şaşkınlıktan yapılan edit : adam kaç paragraflık yazısını silmiş lan. bu nasıl bir terbiyesizliktir. seni ciddiye alıp yazını okuduk. bu arada büyük ironi olmadı değil, 'yazıyı oku önce bi' derken. adamın yazısı yok.
felsefe taşını bulup, gold prick yapmak.
stres atmak. yani benimki bu.
diğer insanların ne bok yediği de beni ilgilendirmez, ben kendime bakarım.
eğlenmek.
" '...dini akşamlar...' dan sonrasını okumayan ben" in tek amacı kafa dağıtmak ve ibneleri tanımaktır.
kendi adıma amaç yazmak da olsa, yazmanın yanı sıra, ne kadar saçmalanabileceğine daha yakından şahit olma fırsatını yakaladım.
(bkz: başlığından yazarı anlaşılan entryler)
içini dökmek olabilir. hatta büyük bir kısmı bayan olduğunu saklamakta. bundaki amaç ne acaba ?
düşüncelerini dışa vurmaktır , başka düşünceleri okumaktır vakit geçirmektir bazen gülmektir . bazen öylesinedir. bazen böylesinedir.
bazı insanları tenzih ederek, kişilik sorunları yaşayan insanların hangi ortamda olursa olsun, karşı cinse seks objesi gibi davranması düşünülürse ve bu insanların erkekliğe sığmayan yaklaşımlar ile karşı cinse davranışlarda-değerlendirilmelerde bulunduğu düşünülürse uludağ sözlük te yazan bayanların asıl amacı diye bir başlık açmak, her insanı kendi gibi görmenin yansıması diyebiliriz.
(bkz: sözlük sevişelimmi)
bizim lisede de vardı böyle sürekli zombilerden bahseden çocuk falan. ama onda bir yaratıcılık vardı, yazı yeteneği vardı. boş yazmazdı iyi çocuktu yani aklıma geldi bak. ah ah.