bugün

"twitter nedir?" sorusunun cevabını "d) dm'den yürüme yoludur." olarak doğru yanıt işaretlemiş arkadaş, sen soru ekleme gözünü seveyim.

olm subjektif olun da bilgimizi konuşturalım lan!
daha çok çalışmamızı sağlayacak olan oluşumdur.

olm yarın quiz var lan...
(bkz: passaparola)
--spoiler--
dizide neden ismail abi neden hep renkli parlak kıyafetler giyer?
--spoiler--

zall'ın sorduğu soruda tek sorudan 2 tane neden geçmesi güldürmüştür.
Sözlüğe yeni adam katmayıp elde olanları çanak okey vs. gibi gundirik şeylerle sitede tutmaya yarar mı yaramaz mı deneyip de görülecek aplikasyon.
--spoiler--
dizide neden ismail abi neden hep renkli parlak kıyafetler giyer?
--spoiler--

sorusuNUN CEVABI yanlış olan uygulamadır. yada ben yanlış hatırlıyorum.
(bkz: dikdortgenler karizmasi) NA TEŞEKKÜRLER. sadece cevapta biraz eksiklik varmış.
eğlenmekten çok can sıkar. herkes soru yazacaksa sol framedeki saçmalıklardan ne farkı var ki?
atatürk kimdir sorusunun cevabını şöyle belirlemiş bir yazar(!);
kadınlara eşitlik, herkese seçme ve seçilme hakkı vermemiş diktatör.
en azından şikayet etme hakkı verilmeliydi.
(bkz: işsiz sizsiniz)
affedersiniz ama tarrağım gibi quiz olmuş efendim. nerden biliyim lan ben sivasta hangi lise olduğunu.
önüne gelen aklına ne gelmişse onu sormuş.
leyla ile mecnun dizisinin geçtiği yer olarak ankara denmiş. dikkat etmek lazım bunlara...
boktan dizileri yarışma sorusu olarak koymak nasıl beceridir.ben leyla ile mecnun u, işler güçleri akasya durağını izlemek zorundamıyım. yahut izlemem mi gerekiyor. sorular daha genel kültür ve bilgi ağırlıklı olamazmı.
(bkz: yarısında çıktım)
şu soruyu doğru cevaplayana casio kol saati hediye edilecektir.

http://quiz.uludagsozluk....%9f-s%c3%b6zl%c3%bck-162/
bir sürü incik cıncık kazık soru hazırlamak için heveslendiren yeni mekandır, gayet eğlencelidir.
güzel olmuş, değişik olmuş, hoş olmuş..

ancak üzerinde çalışıp duyura yaparak açtığınız bir şeyin tuşlarını kontrol edeydiniz lan keşke.. 2 tane "en yeni sorular" diye tuş koymuşsunuz.. hatta biri çalışmıyor.. tövbe yarabbi..
moonlight sonata' nın bereleri bile varmış sorular içinde vay be, berene kurban sonata'm moderatörüm...
(bkz: çünkü eşşeğin zikinden dolayı)
*
üye olarak giriş yapılmasına rağmen sağ tarafta hala "üye ol" "üye girişi" kısmı bulunmakta ve o tuşlar sözlüğe yönlendirmeye yaramakta sadece..

onlara bir el atın, düzeltin.. bir if koyun oraya diyin eğer giren ip giriş yaptı ise butonları görüntüsünü inaktif konumuna getir.. bunları da biz mi söyleyelim yahu! ayıptır, ayıp..
soruların altında bulunan yazarların isimleri link olarak verilmiş ancak basıldığı zaman hiç bir sorgu koyulmamıştır.. oraya bir kod ekleyin soruların altında bulunan soru ekleyen kişinin ismine basınca ya quiz sayfasında hazırladığı sorular gözüksün yada uludağ sözlükteki sayfasına yönlendirsin..

güzel, tutar bu..
"benim sorularım" adı altında açılan sayfada sorular değil soruların eklendiği başlıklar sıralanmakta.. soru ekleyen kişi bir başlığa birden fazla soru eklese bile her soru için başlık soru adedi kadar tekrarlanmakta.. o sayfayı sadece eklediği soruları gösterecek şekilde tasarlanırsa daha net sonuç alınabileceğini düşünüyorum.. çorba gibi olmuş orası..

güzel, tutar bu..
gayet başarılı.
güzel olmuş gelişmedir

http://quiz.uludagsozluk.com/k/bekilli/
sorularım.
--spoiler--
la insanda soru sorunca rahatlıyor .
--spoiler--
ohooo bitmiyor ki bu. sonunda ne olacak diye cevaplaya cevaplaya ömrüm bitti. yaşlandım. bir şey veriyonuz mu bitirene ? kapatıyorum bak.
çok yakında am göt meme 3lüsünü de içinde barındıracak olan hede.

hangisi daha çok zevk verir?

a) göğüslerin arasına sıkıştırıp ağza vermek (uu beybi)
b) bacakları omuza almak suretiylen yapılan cinsel münasebet
c) 69 (kısa ve net)
d) anal

şeklinde sorular gelecektir efenim. yakındır.