bugün

Felsefe yapan/yapmayı seven Uludağ sözlük yazarlarının oluşturduğu oluşumdur.

isteyen her yazar dâhil olmakta özgürdür.
O hâlde dâhil olan herkes Uludağ sözlük yazarıdır.
(bkz: katılıyorum öyleyse varım)
felsefe yapılabilecek yazarların kimler olduğunu tesbit etmenin güzel bir biçimidir. felsefe candır. sağlam felsefe yapan adam daha da candır. bilgi birikimi ve en önemlisi beyni vardır.
daimi üyesi olacağım kulüp. sevmek sevmekse eğer sevmek sevmemektir swh.
Gece saatlerinde konuşmaya değer konuların bulunabileceği kluptür. Sabahsa bu klübü ortadan kaldırmak gerekebilir.
Ben varım.
Her sözlük yazarı bir insandır ama her insan sözlük yazarı olmayabilir.
sevişmiyorum öyleyse yokum.
ee abicim sen o zaman şubat ayında yoksun.
ne şubatı abi 23 yıldır yokum yok yok.
ulaaaaaaaaaaaaaaaaann!
yazmak ya da yazmamak işte bütün mesele bu.

pesin edit: felsefeyi seviyorum be abicim. yanlış anlamayın.
(bkz: uludağ sözlük grup seks ve swinger kulübü)
tam bu saatlerin kulübüdür.
katılmak istediğim kulüptür.

yalnızca 23:00-06:00 arası gizli bir örgüt misali kuytu köşede tartışıp, birbirimizi, birbirimizin düşüncelerine ortak edip. gün ışımaya başladığında hepimizin, herhangi birimizden; herhangi birimizin, hiç birimizden haberi yokmuş gibi takılmamız gerekir.

zira felsefe yolda olmakdır. ve felsefe kulübü olarak sadece yolda olduğumuz zamanı paylaşmamız en doğrusudur diye düşünüyorum.
Umarım cemaat operasyonu yada yolsuzluk davası yada darbe olayıyla dağıtırlar bu grubu.
Oluşturulabilecek kulüptür. Organizatör ruhlu felsefeciler el atsın.
Olusturulursa beni de alin kulubudur. Hatta lutfen olusturulsun.
Felsefeyi severim ama bilmem. Çünkü tek bir şey biliyorum, o da bir şey bilmediğimdir.
Kurulması ve faaliyete geçmesi gereken klüptür.
ileride hevesi kaçacak Ergenler Birliği.
Bu kulüpte olduğumu düşünüyorum, o halde buradayım. layığıyla girmiş bulunduğum kulüptür. herkesi almayalım.
görsel
görsel
"kötü belleğin iyi tarafı; aynı şeylerden birçok kez ilk kez gibi yararlanmaktır."

(bkz: freud)
bilumum sorunuzu sorabilirsiniz dini,politik, bilgi kuramı vs. hakikaten kafanıza takılan soruysa peşinden koşun.
Bir kadının diyorum azizim titreyen göğüsleri insanın varlığını varlık nedenini sorgulatmiyor mu.

Bir kadının beyaz teninde kaybolmak evrenin sırlarına vakıf olmak değil midir.

He dönüp dolaşıp abazanliga vuracak kulüp.
Anneee fularım nerdeee?
Başkasını bilmek bilgidir, kendini bilmek asıl bilgeliktir.
Bak girmeyin şu felsefe olaylarına çıkamıyoruz. Sandalyeyi hocaya ispatlamam iki ayımı aldı.