bugün

ar damarı çatlamışları birleştiren, daha da çatlattıran, aşmış, ulular ulusu bir kulüptür.

amaç, temelde grup seks ve swinger türü birliktelikleri yaşam tarzı edinmiş sözlük yazarlarını bir çatı altında toplayıp, bu ilgi alanlarını kurumsal yapıyla birleştirip üyelerin ihtiyaçlarına hizmet etmektir.

buyrun arkadaşlar.
Bana göre olmayan kulüp.
üye kayıtları başlamış kulüptür. *
abi ben bekarım tek katıla biliyor muyuz... sorunsalları doğa bilir.
ne tür bir oluşum olduğu tam anlaşılmayan kulüptür. ama fark etmez bir sivaslı olarak her türlü gelirim. *
Entrylere baktıkça üye olmak için önce kütüğün Sivas'a aldırılması gerektğini düşündüğüm kulüp.
kulüp binasının buram buram bok koktuğu, bina önündeki çöp konteynırı tepeleme prezarvatifle dolduğu, yine kulüp binasının duvarlarına attırarak "kahrolsun faşizm" ve "bu arsa satlık değildür" yazdığı ütopik birleşim.
(bkz: burayı yıkarlar)
+1 partnerimle katılmak istediğim kulüp. tabi böyle bir kulüp varsa. biraz fos gibi. göreceğiz.
varsa bir adet sağ el takası yapabileceğim kulüp. *
dahil olunması gereken kulüp. gel gel bırakın gelsin gel hele gel.
Üyelerinin anılarını sözlükte paylaşmayı unutmaması gereken kulüp.

Hani olm 16 entry hepsi boş lakırdı nerde aksiyon dolu gecelerin hikayeleri?*
çay varsa her akşam gelirim hacılar ben.
bir başkanlığını üstlendiğim grup.

geçen günlerde toplanıyoruz dedik toplandık. gene aynı yerde. sabahın köründe gelmiş gene bizim namık abi falan. adam 62 yaşında. hala swinger boku yiyo. bi gün sakso başında geberip gidecek başım belaya girecek diye korkuyorum. neyse toplandık beyler. grubun en cafcaflı üyesi. nickini söyleyemem ama ismi derya. sözlükte yanıyormuş meğer. kendini belli etmiyor entrylerinde falan. bizler içindeki cevheri bulduk çıkardık. güya swinger party şeklinde devam edecekti. ama bu derya geldi geleli deryaya gangbang atalım şekline dönüştü. derya aşağı , derya yukarı. gerçek anlamda yani yukarı aşağı yukarı aşağı. birde hareketli görmeniz lazım. bir kez bacaklarını 90 derece açmasıyla ortam şenlendi zaten. orda film koptu. daha sonra grubun tek kadını derya olarak kaldı. diğer malları çağırmadık. bu tufan abiyle beraber deryayı çağırdık. boş evimizde bir kanepenin üzerinde başladık sevişmeye. dudakları sanki bir alev makinası. içten içe titrediğini hissedebiliyosunuz. dudaklarımıza verdiği vibrasyonu artık aletlerimize vermesini istedik ve malum ön sevişmenin ilk aşaması saksoya başlaması için diz çöktürdük. zalım karı bir ona bir bana bir ona bir bana. gidiyor , üstündeki tükürüğü kurumadan tekrar geliyor. lan ? bi saniye beyler bi tuvalete gidip geliyorum devam ederiz sonra.
(bkz: elleri göriyim)
24cm ile sirada bekledigim kulüptür.
Uçurulacak kıvama gelen başlık halini alan kulüptür.
Sözlük kürtlerinin uğrak kulübüdür.
(bkz: Geniş)
(bkz: Rahat)
(bkz: Gevşek)
yeni adı uludağ sözlük x swinger kulübü olan topluluk.

katılın.

görsel
görsel
kızların yanaşmayacağı, üyelerin erkek erkeğe takılacağı bir grup.
(bkz: kaybedenler kulübü)
Şöyledir;
(Temsili değil)
görsel
Üyelerini yeterince tatmin edemeyen kulüptür. Dolayısıyla bazı üyeleri alemin nick altlarında tatmin arama yollarına girişmiştir ki bundan anlaşılan, bazıları dövüle dövüle boşalmak istemektedir.
Diyeceğim o ki : Kulübünüze 3 -5 kazık çakında üyeler dadming yollarını dışarıda aramasınlar.
üyeler ensar vakfına transfer olmuştur. artık bu tür eylemler sözlükte yer almamaktadır.