bugün

saf türk şıkkı olsaydı tiklerdim.
"insanım efendim." şeklinde cevaplanası soru cümlesi.

bu arada (bkz: adam web page maker terk beyler)
hasip kaplan sözlüğe girdi demektir.
Tatarla, azeriyi ayrı etnik aidiyette göstermeye çalışan aşağılık Türk düşmanı köpeklerin yaptığı ankettir. Lan tamam senin anan baban aşağı bir soya ait de Yüksek soya ait olanları başka bir soymuş gibi göstermeye çalışman aşağı soyunu yükseltmeyecek.

ek: bir de kendini aşağı soya isteyerek sokanlar var. Muhacir bulgarmış, çarlık rusyası zamanında balkanlara yollanan ve balkan türk savaşının çıkmasının nedenlerinden biri olan sonradan Türkiye'ye gelen Kırım Tatarları da Bulgar olsa gerek. Vay anasını. bulgar piçi olmak çok gurur verici olsa gerek.
arnavutların "shiptar, geg" filan diye ayırmayan, ancak türk meta-etnisitesini bölen ankettir. azeriler bir kere oğuz'dur; tatarlarda türk etnik grubundandır.
güzel bir mozaiktir aslında bu rakamlar, ırkı ne olursa olsun aynı toprakta yaşıyor insanlar, aksini düşünmek için bir sebep yok zaten, ırkıda farklı olsa, dilide, rengide farklı olsa insandır sonuçta! sen ne kadar hak ediyorsan havayı, suyu, toprağı, oda hak ediyor. 'insan insan için kutsaldır' diyip kapatıyorum.
bugün 216 ziyaretçi (842 klik) oluyor da nasıl? oluyor bu ankette. şimdi benim oyum ile dağdaki çobanın oyu bir mi?

(bkz: koşun anket var)
şanzelize
yunan yok ya la. ***
(bkz: sözlük içi fişleme harekatı)
https://www.facebook.com/...C4%B1-cCc/105702326132796
bence bu işte bi karışıklık var..dersimli olup chp ye oy veren bir kitle var kendini türk sanıyor. onlar da türküm dediyse ya?
endonezya tüklerindenim söylemesi ayıptır.
18 tane daha köken eklenmesi lazım bunlardan ossaltı esnik vösur var. nereden duydum ben bunu kim fısıldadı?
beyaz türk.
kızılderili, onlar da türk.
klasik bir homoerektusum bi de orjinal osmanlı türküyüm.
zenci türk.

ne olursan ol dediler taa burkina fasodan geldik gardaş.
zaza'yım. lakin önemsiz bir ayrıntı.
pigmeyim baba tarafından. ana tarafı beyaz balina. enişte tarafım gitme kal diyor.
türkoğlu türküm.
faşizan ankettir.
katılanlar içinde hiç süryani olmadığını gösteren ankettir.
halaylar çekilsin, horonlar tepinilsin..zira, anketten bu ülkenin gerçek sahipleri çıkmıştır;

türkoğlu türkler!

kim tutar lan sizi..
Sonucun yayınlanmasının neye hizmet edeceğini düşündüğüm ankettir.