bugün

sonra bastım eksiyi. dedim bunlar ne top mu sektiriyorsun bu memelerle?
eski tahribattan arak eylemsi.
(bkz: inci forum devam ettirmeli seks hikayesi)
direk ayağa kalkıp kulaklarıma bişeyler fısıldadı ve dedi ki ;

seninkine bamya diyorlar.
Her başlığa verilen tepkinin her sözlükte aynı olmadığını konuyu açana verilen eksilerden rahatlıkla anlayabildiğimiz hikayedir.
içeri girdiğimde entrysini sıvazlıyordu. o sırada beni farketmedi.
Derken Asansörde elektrikler kesilmişti.
+ özge hanım lütfen korkmayın!
Özge müstehzi müstehzi gülümsedi.
Baktım ki özgenin gözü bir an benimkine kaydı.
"senden korkan senin gibi olsun" dedi ve sütyenini düzeltti.

not: biriniz olaya giriş yapın yoksa özge kaçacak.
Özge lök gibi kaldı. Çingen gibi noluya yeeaa noluya yeeaa diye bağırmaya başladı.
Asansör 4. Katta durdu. Elinde bir damacanayla bir sucu girdi.
olay çok yanlış gelişmektedir! koala ile sıkı götlü adam sevişirken, özge de kameraya çekmektedir. "beni de aranıza almazsanız yayınlarım bunları" der ve soyunmaya başlar. asansöre yeni oyuncu girer.
Sikmişler ölmüş.

---son---
Damacana boştu. Belli ki servisten dönüyo.
Dedim "depozitosu ne kadar?
- 28 lira abi... dedi
- al sana 40 lira... dedim.
The end...

Gene sikemedik.
Baktım özge ölmüş... ben arkasından sarıldığım için bana bir şey olmamış.

Bir ben bir de damacana kaldı asansörde... sucu kaçtı zaten pezemeng.
40 lirayı alan sucu buna da şükür deyip, asansörde özge ve koalayı yine baş başa bıraktı. koala mecbur özge ile o yola girecekti, başka çaresi kalmamıştı. asansör 3. kata geldiğinde halatlar sıkışmıştı ve ne aşağı ne de yukarı hakaret edemiyorlardı. fanlar harıl harıl çalışsa da içeride hafif bir sıcaklık vardı. özge soyunmaya başlamıştı bile ama koala kaçacak yeri olmadığından özge'nin pençelerine hedef olmak zorundaydı. özge de bir şahin edasıyla koala'yı pençelerinin arasına alıverdi.
Sonra koala Özge ve sucu akşam Show tv anahabere çıkmışlar. Arkada Azeri bir şarkı çalıyordu.
Tüh... zikmişler özgeyi.
Kimse yoksa damacana zikecektik...

Sonta şarapcı damacanaya yaklaştııı.
Ben bu hikayeyi kenara not edeyim de ileride çocuklarıma anlatırım uyumadan önce. Koala kardeşi yine zikmişler yazık.
Aniden asansör arıza yapıp kat arasında kaldı.
Bense viskimi yudumlayıp asansöre vurdum.
birkaç buluşmadan sonra sevgilisini ilk kez evine davet eden Kerem çok heyecanlıydı... giyindi, hazırlandı, evi topladı; birden kapı çaldı! kim o?