bugün

Bursada olsa da yalasak,
Pardon dinlesek.
şu sıralar herkes herkesin derdini dinlerse, herkes topluca dertleşmiş olur ve ilaç gibi gelir.
meriç yuvası başlık. kendi sevdiceğinizin derdi bitti, bir de uludağ sözlük'ün şımarık kızlarının kafa düdükleyen dertlerini mi dinliyorsunuz?
Anca dinlerler , çare bulma konusunda eksiklerdir. Muhtemelen 10 dakika sonra da dinlediklerini unuturlar.
Dert dinlenir derdiniz sikilir.
sözlük gayya kuyusu gibi, fakbadiler yetmezmiş gibi şimdi de dertbadiler türedi, sonra sıra ...badisine gelecek.
(bkz: inanma seni sikecek)

Bu bkzı vermeyi çok isterdim ama tezgahı bozuyorum diye ağzımı burnumu kırarlar hiç gerek yok.

Birbirinden olgun ve fedakar yazarlar tarafından dertli yazarların yükünü hafifletmek için koyulan, takdire şayan ilanlardır efendim.
yav hiç mi arkadaşınız yok agalar.
(bkz: düşüyor mu böyle).
bir derdim var sözlük.
fakbadi varken dertbadi nebilim.
Her türlü dert ücretsiz olarak dinlenebilir.
Sonuçta hepimiz kardeşiz.
Çok çok.
Nick'imi güzin abla diye değiştiriyim ben.
Güneşi görmek istermisin??
Gönder gelsin.
Nickimden ürkmeyen korkusuz yazarları dinlerim, fikir beyan ederim. Geyik yapacaklar, ergen yazım tarzı kullananlar cevaplanmaz baştan söyleyeyim. Bu yaşa kadar elde ettiğim hayat tecrübemden ücretsiz yararlandırabilirim.

Tanım: Sözlük yazarlarının dertlerini azaltmak maksatlı açılmış ilanlardır.
dertleşecek, dertlenecek, dert dinleyecek, akıl vermeyeceğim buddy arama gayretim var.
Derdini anlatmak ve gercekten bir derde cozum aramak isteyen olursa her daim buradayim.
ilanına sonuç alamayanlar için (bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
muhabbet nasıl olsa bir yerden sonra seksist bir kıvama gelir. devam gençler.
Kız arkadaşım çok zalim fikir verecek kızlar özel mesaj please.
Çay ve sigara ismarlanir dert anlatır dert dinlerim, bayan yazarsa fikirleribana cokta iyi gelir .ıstanbul avrupa yakasına servisimiz vardır.
bugün de verilen ilan.
aşırı dertleşmeye ihtiyacım var dostlar. * *
not : çok yalnızım.