bildiğin esrar kafasıdır. bu yazarlar siktir boktan entrylere artı vererek, sözlüğün kalitesini gerçekten düşürmüşler ve iyi entryleri görmemize neden olmuşlardır.

yani kısaca en beğenilen entryleri gerçekten problemli olan sözlük, aha lan kanıtı.

görsel +

en beğenilen 4 entry;

leyla ile mecnun dizisine ait. yorumlarda şöyle;

süper dizi. harika dizi. beğenerek izlenilen dizi. şu fotoğraftan dolayı tapılacak dizi. vs vs vs.....

6 tane süper beğenilen entryler iseitiraflardan geliyor.

--spoiler--
çok çirkinim la.
--spoiler--

evet evet, yanlış duymadınız bu dünün en beğenilenleri arasında ilk 6'da.

bir tanesi selçuk inan başlığından

--spoiler--
adamlığın sadakasını verecek adam gibi adam...
--spoiler--

neyse daha fazla inceleyip ne sizin sinirlerinizi bozmak istiyorum, ne de kendimin sinirlerini bozmak istiyorum.

------

sonuç olarak iki leyla mecnun gibi diziye süper diyeceksiniz,
itiraflara çok seviyorum. şükürler olsun diyeceksiniz.
galatasaray en iyi takım diyeceksiniz.
troll başlıklarına açacağın başlığı seveyim liseli diyeceksiniz.

tamam karma yukarılarda.

neyin kafasınız yaşıyorsunuz gençler. bu örnekler nasıl oldu istetistiğe girer anlamıyorum.
yazarların oy vermek yerine entry girmeye çalışmasının sonucudur.
çok haklı bir görüş. saçma sapan yazıları birinci seçme huyu var maalesef.

beni eksileyin şimdi doğru söyledim diye.
yaklaşık bir adet koyun boku kadardır.
bu kafa 9 mart'ın en beğenilen entrylerinde devam etmekte hatta artmaktadır. Ortalık hamit altıntop esprilerinden geçilmiyor. özellikle ilk entryi yaklaşık 10 kere falan gördüm her yerde. insanlar sadece uludağ sözlüğe mi giriyor acaba diye merak ediyorum açıkçası.
2012'nin en beğenilen entry'si olan le havle vela... bilmem ne entry'si düsünüldügünde gerçekten kafasızlıktır. Bimle alakalı baslık acanlar lutfen gebersın.

edit: lan iskandinav ne eksiliyorsun.
ya da ota boka sataşın. muhalif kişiliğiniz(!) adı altında iyiye de kötüye de saldırın. karmanız yükselir mi bilmem ama dikkat çekeceğiniz kesin. kitap,yazar,şair,bilimsel başlıkların altına hiç gitmeyin karma derdindeyseniz.