bugün

talep gelmesi halinde istanbul'un seçkin mekanlarında düzenleyebileceğimiz*, uludag sozlukculerin atatürk, din, kürt vs. gibi saçma sapan ve sonuçsuz tartışmalardan kurtulup, çılgın atmalarını, çiftleşmelerini sağlayabilecek, vatana millete katkı partisi.
talebe bakılırsa, uludag sozlukculerin sokaga çıkmaktan korktuğu çıkarımları yapılabilecek parti.
tanıdığım bir yazar olursa anında koşarak geleceğim parti. çiftleşme fikri fena değil, yalnız erkek erkeğe zirve olmaz dimi?
içkiler beleşse ismimi listeye ilk sıradan yazdıracağım parti.
yazarların birer birer sahneye çıkıp ben xxx yazarım denilmesinin beklenildiği ve bunun sonucunda ortamda bir kaos'un olması beklenen parti.

(bkz: yumruklar konuşur)
seckin mekanlarda olacağından herhangi bir güvenlik kaygısının olmayacağı muhteşem organizasyon, harika olay.
yazarlar arasında para toplayıp kırmızı halı alabilirse katılmayı düşünebileceğim zirve.
seçkin mekanlara para bulunamadığından çamlıca yokuşunda çimlere oturarak kek ve vişne suyu eşliğinde gerçekleşecek partidir.
eğer ki seçkin bir mekanda olursa damsız giremeyeceğimiz için bir bayan yazar arkadaşımızın tüm sapları teker teker içeri sokması lazım. ha eğer bir bayan yazar bile gelmezse sıçtık. ama benim tanıdıgım çok iyi bir bayan rus arkadasım var ortak para toplarsak onu çağırabilirim.
şaka olarak başlayan ama günler ilerledikçe ve tepkilere bakınca, ciddi ciddi yapılabileceği düşünülen, gerçekten de sozlukte ki saçma sapan tartışmaları görünce, ülkeye katkı sağlıyacağını düşündüğüm güzel atraksiyon.
zirveler olduğu sürece gereksiz atraksiyon.
ortaya çıkmasında "atatürk, din, kürt vb." konulara saçma denilmesiyle bendenizi şaşırtmış organizasyon. ırk tartışmasını geçtim de, atatürk ve din konuları ne zaman saçma oldu da ben kaçırdım.

(bkz: ufak detaylar)
açıklama gereği duyulan konulara açıklamasında fayda bulunan olay.

tartışılan konular saçma değil, yeri ve tartışma biçimi saçmadır.
umumi istek üzerine: atatürk, din vb. gibi konulara girilmeyecek:

------> (#2277187) önemli sorunlara çözüm aranacaktır!
siyaset meydanında kimsenin sozunu dinlemeyen kişilere benzeyen arkadaşların, eğlencemize limon sıkmak istedikleri, aslen çılgın atılacak parti.

(bkz: oh yeah)
+ gidip bir mekanla anlaşıp, kapalı kapılar ardında mekan sahibinden para almak yok
+ sırf konuşucam diye salak salak konuşmak yok
+ gidip dünyanın en kalabalık, en dumanaltı mekanları bulmak yok. unutmayın istanbul'un 50 tarafı denizle çevrili.

(bkz: dikkat dikkat 1 nesil konuşuyor)
grup seks partisi diye başlık değiştirilse daha isabetli olur.
acilen masaya yatırılması gereken ve güzel bir bayan yazara evlenme teklifi yapılabilcek mükemmel bir atraksiyon
yalnız güzel bayan ve masaya yatırma konularını birleştirmeyelim.