bugün

Türkçü taklidi yapan fake aktroll.yazık la kimin çocuğuysa.
pek sempatik gelmediği için donuza eklediğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
haksız olduğu konularda da yanıt vermesi ya da desteklenmesi hoş olmayan yazar. mutlu ama uzak olsun.
sözlükte beni seven bi tek kişi olabilir galiba dediğim adam gibi adam.. kemal kılıçdaroğluna verecekmiş zaten bu bile yeterli adamlığına sjsj..
Bende en çok anladığım ders tarihtir.
o halde liboş panda tarafından ziyaret edildiniz sjsj..

ikinci tur mührümüzü kemal dedeye vuralım ve masayı kıralım..

görsel
Papağan da demiş ki,
Kaç yaşındasın sen dalyarak.
(bkz: ulu hun turşusu) olarak bilinir.

not 19 yaşında tengirci ergendir.
Türkçü olmasına rağmen muhabbetini sevdiğim bi yazardır.. kavgaya karışmaz ve erkektir öyle olmasa nick altında 100-150 girdi olurdu şüphesiz sjsj..
iyi ve efendi bir yazar . severim .
Nikini görünce tarhana çorbası akıllara gelen vıcık spermci.
(bkz: Sperman)
oooooohhhhhh bugün de rahatladık. saplaaaaaaaaaaaaa

ahahahahahahahahahahaahahah!!!!
seni girdi spermsever seniiiiii!!!

daha önce de bana at ski diyerek hakaret etmiştin. sizin spermlere karşı hakikaten bir bağlılığınız var sizin. bağlı bulunduğunuz şeyhiniz öğretiyor bunları size bak.

Geliyooooooooooorum aşkım.

görsel
Radarıma giren erkeğe dayanamıyorum.
bir cevap versen ne olur.

Sıkıldım doğru düzgün başlıkta yok.
Sözlükteki yokluğumu fark edip "öldün mü, yaşıyor musun" diye soran tek insan. Kısacası adamın dibi. Severiz kendisini, evet.
Yarım akıllı olan yazar .
hun tarhanası-çorbacı'yı excor'a bırakıyorum hakkından ancak o gelir , götürsün hamama göbek taşında iyice bir yoğursun.
Kaç yaşında merak etmekteyim.
Uzun süreden beri donuz listemde olan yazar.
bak yazdığımı silidim iyi niyetimi suistimal etme genç adamsın senden 30 yaş büyük birine geldi tipini siktiğim yazıyorsun seni büyüten anana babana bacına halana teyzene amcana yazıklar olsun..
Yallah tiktoka dediğim ergen.
ooooooo fake hesaplarından veya yalamalık yaptığın kankiştolarına frankı eksile emri mi verdin genç ? senin haberin yok galiba ulu sözlük tarihinin en çok eksilenen 3 yazarıından biriolduğumu bilmiyorsun. karmalar geri çekilmese şuan - 7500 görmüştüm onun için bana boşa emek harcayıp eksileme zahmetine girme anladınn.

inan her gün buraya aklına hayaline gelmeyen senaryolar üretir yazarım benden benim mahlamdan başlıklarda benim nikimi yazmamaya gayret göster vallahi billahi karabasan gibi tepene çökerim sağlığını düşünüyorsan uzak durman yeterli. evet..
frank tehdit ederken çok eğlenceli görünüyor.
umarım atakergit gibi değildir...
beyler yavaştan dağılın. meyhane kapanıyor. alkollü araç kullanamayacaksanız taksi tutalım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar