1. 1.
    ikinci abdülhamid başlığı dururken padişah ikinci abdülhamid başlığı açıyor.
    başlık taşınıyor, sonra tekrar aynı başlığı açıyor. ve bunu en az 5 defa yapıyor.

numune misin birader. amacın ne.
    6 -3 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Sözlüğün bu hallere gelmesine sebep olan yetkiliciklere gerektiği gibi davranan yazar.

Hep diyoruz ya ulu sözlük neden bu hallere geldi diye; işte bu jimmy gibi işini doğru düzgün yapmayan yetkilicikler yüzünden.

Başında ünvan olması gereken başlığı defalarca keyfine göre taşıyan biri bu. Ama gelipte saçma sapan başlıklara tek bir müdahale yapmaz.

Ulu sözlük anca işini adam akıllı yapan yetkililer olursa düzelir, keyfine göre hareket edenle değil.
    3 -3 ... ufuktayim
  3. 3.
    Düşüncelerini beğenmediğim, sevmediğim yazar.
    8 -2 ... lonely detective
  4. 4.
    7. Nesil yazarın 270 tane entrysi mi olur?
    7. Nesil yazarın nick altında toplam 4 tane entry mi olur?

7. Nesil ak donuz troll. Bu Uludağ sözlükteki eski hesapları malum partinin aldığı hesaplardan birisi.
    2 -3 ... n dakota
  5. 5.
    Abdülhamit başlığına girdiği entry ile ilgili gereği yapılacak olan yazar, satılmış bir hesap.
    1 -3 ... flat head
  6. 6.
    Hesabıma laf eden sivrizekaların laf ettiği 7.nesil yazar.

Hayır yani sürekli entry girmek zorunda mıyım. Öyle bir kural mı var sözlükte!

Nick değiştirmekten daha haberiniz yok sanırım. kukla gibi efsane entry'ler girmiyorum ki nick altım dolu olsun. Yada trollük yapmıyorum ki nick altım dolu olsun.

Ayrıca birileri gibi 4-5 kelimeden oluşan tek cümlelik anlamsız bir sürü entry'ler gireceğime, birkaç cümleden oluşan ve anlamlı az entry'ler girerim daha iyi.

Ayrıca; parti marti sizin işiniz, ben vatanperver bir vatandaşım sadece.
    2 -1 ... ufuktayim
  7. 7.
    Hakkında çok büyük bir sır biliyorum ama söylemem.

Bir yazar.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    bende merak ettim şimdi o sırrı diyen yazar.
    1 ... ufuktayim
  9. 9.
    deli galiba, daha önce açılan başlığı görmeden yeni başlık açtığım için özelden saydırıyor bana.

ya ilaçlarını almayı unutmuş, ya muayyen haftada ya da erkekse eğer sözlükte hoşlandığı bir yazarla birşeyler yaşadığım için bana kin tutmuş.

yazık.
    ... munir bey
  10. 10.
    Bir yazarrr.

(#39999204)

Şizofreni var sanırım bu munir'de. Özelden bana laf atan ilk kendisidir.

Kendi kendine bir hayalden ibaret bir hayat yaşıyor. Üzüldüm kendisi için, tüh
    ... ufuktayim