bugün

yaran gora repliği.
üstü açık arabada giderken dinlenen müziğin ardından başrol oyuncumuzun yanındaki dedeyi indirerek bagajdan çıkardığı porselen tabağı * parmağına kondurduktan sonra dağa karşı fotoğraf çekerken söylediği koparan replik.*
komutan kubar'ın robotunun başına gelenleri düşününce, pek de masum olmadığı kolaylıkla anlaşılabilecek köylü.
"eee adamcağız ülkesinin bakanını milletvekilini göremeyince dolayısıyla aç kalıp halisüne durumlar içine girebiliyor " diye açıklanabilecek durum.
(bkz: ufo satin alan masum salvotore) *
ksk çarşı taraftarının uşak deplasmanında yaptığı acımasız tezahürat.
bu replik öncesinde g o r a da cem yılmaz ile arabaya binerler. cem yılmaz müzik açmak istediğinde aralarında şu diyalog geçer.

-müzik sever misin?
+severim ama yabancı açma.
-neden
+ya anama küfrediyorsa?
-anan yaşıyor mu?
+yaşıyor. 95 yaşında.
-bu grup yeni. ananı tanıyor olamazlar.

ayrıca; yeni bir uuserdır. *
kücük ayrıntılar önüne engel olmasaydı rte ye büyük yardım yapabilicekti kendileri. * *
ufo marka uhulari gören ve pilsan marka pille calisan fenerinin marifeti bunlari uzaylı zanneden kisi. (bkz: mesela yani)
sayesinde bu sözlüğe dahil olduğum ve kendini masum zanneden aslında hiçte olmayan yazarımız...
senin de birinci sözlük yılın mübarek olsun ufo gören masum köylü...
basist yazar.
ufonun inandırıcılığı köylünün masumluğunda arayan, fakat inandırıclığı henüz en başta demogojisi ile kaybeden haberlerin, günümüzde cem yılmaz mizahının kalıplaşmış deyişine dönüşmüşlüğü.
hangi şehirdeydi hatırlamıyorum ama ufoya taş atan(!)insan da mevcuttur.
ve köylü:
-geldi oğğğ,taş attım ben oğaa!
son bardak kolasini bogazi kurumus bir yazarla paylasan yazar kisisi.
kuku gören masum köylü başlığını açan kendisi olsaydı lakin, entry ve başlık uyumu fevkaledenin fevkinde olacak olan yazar.
multiplayer oyunların vazgeçilmez tagidir.*
(bkz: köylü gören masum ufo)
Kumburgaz'da 'UFO göründü' iddiası

Büyükçekmece'ye bağlı Kumburgaz'da Yenikent sitesinde bekçilik yapan Yalçın Yalman isimli vatandaş, Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında belirli zamanlarda gece vakti gökyüzünde UFO gördüğünü iddia etti. Yalçın Yalman, UFO olduğunu iddia ettiği görüntüleri basın mensuplarına dağıttı.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ile Kumburgaz semalarında UFO gördüğünü ileri süren Yalçın Yalman isimli vatandaş, Gayrettepe'de Dedeman Otel'de görüntüler ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. Görüntülerin kendilerine iki hafta önce ulaştığını söyleyen Haktan Akdoğan, " Bu görüntüler Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında belirli zamanlar aralığında çekildi." dedi. Görüntülerin Kumburgaz'da Yenikent sitesinde bekçilik yapan Yalçın Yalman tarafından kaydedildiğini belirten Akdoğan,

" 22 dakika süre ile kaydedilmiş bu olağanüstü görüntülerin bir bölümünde 3 cisim birden aynı karede görülmüştür." diye konuştu. Görüntüleri kameraya kaydettiğini anlatan Yalçın Yalman, bu görüntülerin gerçek bir UFO cismi olduğunu iddia etti. Yalman, " Bu görüntüleri azimle, hırsla bekliyordum. Bir gece vakti belirli bir odaktan cismin atmosfere doğru indiğini gördüm. Bu görüntüleri çekerken yalnız değildim. Yanımda tüm site sakinleri vardı." dedi.

Gündüz gözlem yapmadığını belirten Yalman, kaç dakikada bir görülüyor sorusuna, "2 dakikada olabilir, 3 dakikada olabilir, 5 dakikada olabilir." şekilinde cevap verdi.Görüntüleri basına izlettiren Haktan Akdoğan, UFO olduğunu iddia ettiği cisimlerin üzerinde elindeki lazer ile sunum yaptı.

(kaynak:http://www.sabah.com.tr/h...485C9A8696B49D1C52EB.html)
"listende 1000 kişi vardır herhalde" diye sorup,
"1000 kişi oılmasada 890 şuan" diye yanıt aldığım senfonik death metal dinleyen bi kadının msn adresi. *
(bkz: köylü gören masum uzaylı)
(bkz: koçum benim)
(bkz: emo gören masum köylü)
zeki, diline hakim kişi.

bir geyik üzerine bu kadar kafa yorması ise bambaşka konu.

(#2113047)
aslında masum olmayan köylüdür.