1. 1.
  28 mart gecesi indiana maçında an itibari ile iki teknik faul alarak oyun dışı kalmış oyuncudur.normalde gayet sakin bir oyuncu olmasına rağmen bu maçtaki hareketine anlam veremedim.
  ... msd
 2. 2.
  miami heat'in power forward'i.
  ... 6.4.r.1.$.h
 3. 3.
  2,03 boyu ve 106 kilosuyla hakettiğin fazla ribaunt çeken 4 numara.
  ... impayatoy
 4. 4.
  dallas macında bi donem ne attıysa girmedi neyse ki dwade onu da sonunda oyuna kattı.
  ... anil teknik
 5. 5.
  miami heat ile 5 yıl için 20 milyon dolarlık kontrata "evet" demiş basketbolcudur. denver ve dallas takımlarının önerdiği 5 yıl için 34 milyon dolarlık kontratı reddedip miami heat 'in aynı süre için 20 milyon dolarlık teklifini kabul etmiştir. açıklamasında "Eğer para için takımımı terk etseydim, dna'mı değiştirmiş gibi olurdum." demiştir. tabi bu kararında mutlaka lebron ve bosh'un takımda olmasının etkisi olmuştur ama 14 milyon dolar da az değil. zaten haslem şimdiye kadar ki tüm profesyonel kariyerini miami'de geçirmiştir ve oluşturulan bu müthiş kadronun içinde olmak istemesi gayet normal ve akıllı bir davranıştır.
  1 ... emte
 6. 6.
  yanında marijuana bulundurduğundan dolayı tutuklanan basketbolcu. artık çok normal bir olay halini almaya başladı bu tür şeyler nba'de.
  ... tearsofcold
 7. 7.
  nba 2k10 my player modunda benimle birlikte ikinci sezon orlandoya gelmiş ve az önce oynadığım maçta pota altında tek başınayken verdiğim topu çemberden geçiremeyerek bana ''triple double yaptırmam sana'' diyen güzide pf.
  ... sonarist
 8. 8.
  zor bir sakatlık geçirip uzun zamandır oynamamasına ve tam anlamıyla iyileşememiş olmasına rağmen, şu an chicago karşısında inanılmaz ekstra işler yapan basketbolcu. adam aç gibi oynuyor resmen, yüreğine kurban.
  1 ... bi akilli sensin zaten
 9. 9.
  hasta adam nowitzki yi durduramayıp maçı koparan turnikeyi atmasına sebeb olmuş basketbolcu.
  ... de jong
 10. 10.
  Istikrar abidesi. Senelerdir Miami Heat kadrosunda, ilk fırsatta yanına birinin daha takviye edilip başarılı bir center karşılığında postalanmasını beklediğim pf.
  Başarılı center'ın arkasına draft ile gelecek bir çaylak center, heat için gayet yeterli olacaktır.
  ... mert41994