bugün

dolandırıcı olmaya namzed açık artırma sitelerinin en son türeyeni. benzersiz en yüksek teklifi verin mantığıyla çalışan sitelerden biridir. bu sistemle çalışan önceki siteler dolandırıcı çıktıkları için uzak durmakta fayda vardır.

dolandırıcı benzeri için:
(bkz: altivi)
güvenilirliği tartışmalı site. 800 küsür fiyata honda araba almış insanların fotoğrafları var ama ne kadar doğru? ayrıca hangi devirdeyiz de bu kadar ucuza araba sahibi oluyoruz?
satışa çıkan ürünlere yapılan her teklif üzerinden sitenin bir miktar pay alması üzerinden yürüyen açık artırma usulü satış sitesi. insanların hırslarından faydalanmak için iyi bir yöntem seçmiştir. hala ucuzculuk hırsının sonunda daha da pahalıya patladığını öğrenemeyenlere bunu öğretecektir.
--spoiler--
ucuzaçık: tek kelimeyle inanilmaz! çok teşekkür ederim ucuzaçık, sen en iyisisin!! bu siteyi uzun süredir takip ediyordum. 900tl’ye honda sattıklarını gördüğümde, hiç şüphem kalmamıştı. bu araba benim olmalıydı. eski arabam bozulup duruyordu ve acil yeni bir arabaya ihtiyacım vardı. ihalenin ilk evrelerinden itibaren teklif vermeye başladım ki ihaleye hakim olayım. son hafta tam bir çılgınlıktı. son 24 saatte hissettiklerimi anlatamam bile. arkadaşlarım ihalenin sonucunu benim kadar merakla takip ettiler ve kazandığımda bütün mahalle sevinç çığlıklarımızla inledi. bir kaç gün sonra telefonum çaldı, müşteri hizmetlerinden bir bayan beni tebrik etti ve arabanın teslimatı konusunda beni bilgilendirdi. birkaç gün sonra yepyeni hondam ile istanbul sokaklarında dolaşıyordum. avrupa standartlarını türkiye internet ortamına getiren bir firma olması çok güzel. teşekkürler ucuzaçık. s.s. istanbul
--spoiler--
yukarıdaki yazı arabayı kazandığını iddia edilen şahsa aitmiş.

kimse bana bu yazının sıradan bi vatandaş yazdığını söylemesin. zira yemem. bakın ne diyorlar " ihalenin ilk evrelerinden itibaren teklif veremeye başladım." yani, arttırma başlar başlamaz teklif verin, sürekli verin, hep verin. yemezler koççum yemezler.
(bkz: yavasacıt com)
güncel Önemli Başlıklar