u2 grubunun 3 boyutlu konser filmidir.
13 mart 2009'da vizyona girecek olan konser filmidir.
4.leventte koskocaman billboardlara "u2 ilk kez türkiye'de" yazısıyla reklamını yapıp insanları birkaç saniyeliğine heyecanlandıran ve ardından altındaki "3boyutlu konser gösterimi" yazısıyla da hayalkırıklığına uğratan film. (bkz: marketing)
3 boyutlu filmlerin arasında fragmanını göstermektedir.
gayet başarılı bir konser filmi. bono aranızda dolaşıyor gibi hissediyorsunuz.
hatta bir ara size doğru koşarken kafanızda "la dur çarpıcan şimdi" diye salak bir düşünce oluşuyor.
keşke metallica yada bon jovi için de aynı tür filmler olsaydı.
Geçen haftasonu gittim, mükemmeldi. Nerdeyse Bono'nun elini tutacaktım.
Ayrıca benim gibi bel fıtığınız varsa ve uzun süre ayakta duramıyorsanız buna mutlaka gidin derim.
Keşke tüm konserlerin böyle çekimleri olsa.
insan hakları ihlali var diyerek türkiye'ye gelmeyen u2nun her şeye rağmen kesesini düşünerek bizlere sunduğu film. "biz gelmeyiz ama siz konser kaydımızla yetinirsiniz bakın 3 boyutlu yaptık heyecan kattık, sonuçta biz de paramızı alır otururuz" diye bir nevi bizlerle alay ettikleri film.
Evet Bono nun iki yüzlü politik söylmelerine sinir oluyorum, evet türkiye ye gelmedikleri için konser kaydıyla yetinmek zorunda bırakılmak asabımı bozuyor, ama filmi o kadar güzel yapmışlar ki ağzımın suları aka aka seyrettiğimi itiraf etmek zorundayım. bono hareket ettikçe ensesindeki ter damlacıkları yüzünüze sıçrayacakmış gibi, edge gitarını size doğru uzattıkça tutup ucunu yakalayacakmışsınız gibi hissediyorsunuz.

Yalnız sinemada çok sakin bir toplulukla seyretmek üzdü biraz beni, keşke gerçek u2 hastaları için özel bir seans olsaydı da konser boyunca* kimse yerine oturmasaydı.
sonuyla beni duyum duyum duygulandıran film.

şaka yahu. sonu başı yok bunun, bildiğin konser, tek farkı sinema salonunda yerinden kıpırdamadan izlemen. kanyondaki sinemada tek gösteriliyor diye biliyorum, haliyle orada izledim. gidecek olan arkadaşlara tavsiyem verdikleri gözlükleri nasıl zulalasam diye hiç düşünmeyin, geri almıyorlar zaten.*
bir buçuk saatinizi gönül rahatlığıyla ayırabileceğiniz güzel bi konser filmi. koskoca salonda 4 kişi izledik. size de pek farklı olacağını sanmıyorum. rahatça yayılıp sessizce izleyebilirsiniz.

beş* üzerinden iki buçuk* tan üç* veriyorum. bi gram yukarı çıkmam.