bugün

bu aralar ırkçılık sanılan görüştür.
Çok uzun yaZmak gibi bir yan etkisi var.
Okumuyoz.
"ulusların kendi kaderini tayin hakkı" 'nı savunmayan görüş. kalıp cümleler ve mübalağalı yaklaşan düşünce, bir çeşit ütopya.

tek ırk-tek yönetim şeklinde herkesin kendisine muhtaç olmasını isteyen görüş. kendilerinin eylemine "direniş" diyip, sol eylemine "ülkeyi bölmek istiyorlar." diyen görüş.

almanya'ya giderken "ben türküm, onların marşını okumam!" deyip sosyo-kültürel ve çeşitli ırkların yaşadığı ülkede yapılmasını destekleyen görüş.

6. filo hakkında, secdeye duranları eleştiren ama aktivistlere "anarşist" diyen insanları barındıran görüş.

tek ırk-tek yönetim tarzlarında para ve yönetim için tarafı olmayanların ağızlarına yuva yapan görüş. insanı önce vezir, sonra rezil eder.
Türk olan her bireyin benimsemesi gereken ideoloji.
Türk olan her bireyin benimsemesi gereken ideoloji.
türkiye cumhuriyetinin temeli olan müthiş ideolojidir. zirvesini başbuğ atatürk'le görmüştür. gelmiş geçmiş en büyük türkçü odur. dinci puştları, ılımış solcuları ve öşşexçi kürtçüleri daima kudurtur.
Kürtçülük gibi karşı olduğum sağ bir ideolojidir.
Kürtçüleri feci havlatıyor.

Yallah selonuza.
bugün Sinan oğanın ellerinde "allahın rahmeti" ne kavuşmuştu.
yarın zafer partisi genel başkanı ümit özdağ tarafından saat 11.00 selası okunacaktır.

dipçe: 28 mayısta toprağa verilecektir. dost ve akrabalarına duyurulur.
Türkler ulusal kimliklerine ve çıkarlarına sahip çıkan milliyetçi bir halk olmadıkları için türkiyede tabanı pek yoktur. Arap kürt çerkez laz arnavut milliyetçilikleri daha yaygındır.
sentezci değil, saf türkçüyüz.

ulu başbuğ oğuz kağan mete han gibi,
gazi mustafa kemal gibi,
ziya gökalp gibi,
ismail gaspralı gibi,
zeki velidi togan gibi,
yusuf akçura gibi,
enver paşa, talat paşa, cemal paşalar gibi,
ömer seyfettin gibi..
her uç düşünce gibi aşırısı abartılı ve yanlış geliyor. çünkü bu ülkede sadece türkler yaşamadı, yaşamıyor, yaşamayacak. ha, suçlu olanlara kırmızı çizgi niteliğindeki tavizsiz tavırlarını selamlarım, gereklidir. ama diğer, masum insanlara olan hoşnutsuzluklarını kabul edemem.
günün şartlarına uymayan bir ideoloji..
Ülkücülüğe göre son derece omurgalı olmaktır, asil olmaktır, kimseyi üstün görmemektir (ırk anlamında değil) el öpmemektir. En önemlisi akılcılıktır!

Herşeyden önce ülkücülük gibi islamı öncelik almaz ve siyasi düşüncesi olmaz.

Türkçü biriyle sabahlara kadar muhabbet edersin ama ülkücüyle ettiğin muhabbet mermiyle son bulabilir.
ünlü tarihçi yusuf akçura şu sözü söylemiştir: din seçim, türklük kaderdir.(bkz:türkçülük
seküler olanı makbuldür.
türk nüfuslu bir devlet kurulduğunda
toplumu ateşleyecek bir müzik gibidir ,
yol gösterecek meşale gibidir .

ancak babil kulesi gibi bir yer olan
günümüz türkiyesinde , devlet tarafından
, devlet zannedilen saadet zinciri tarafından
sevilmez . " ayrıştırıcı " bir hareket olarak
görülür .
türkçülüğün en büyük somut tezahürü mustafa kemal paşa'nın bize mirasıdır.
“Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!" anlayışına sahip bir lider tarafından kurulmuştur bu ülke.

ayrıca fransız ihtilali ile oluşmuş yapay bir milliyetçilik değildir diğerlerinin aksine..
tarihten bu yana varolagelen bir fikirdir.
Tıpkı komünizm gibi gerçeğe çevirmek mümkün değil, hatta imkansızdır.

Malesef gerçekler bu.
tüm baskılara rağmen güçlenerek devam edecektir.
bazı dönemler gereklidir ki, türkçülüğün kıymetini daha iyi anlayabilelim.

bundan 20 sene önce türkçülüğe sıcak bakanların oranı belki %10-15 idi, şu an emin olun en en az %40 diye düşünüyorum.
türk milletinin refaha ermesi için benimsenmesi gereken ideoloji. ne mutlu türk'üm diyene.
görsel
--spoiler--
eliyle pilav yiyen özbek ile bir yurt kurma hayali
--spoiler--

Eliyle pilav yiyen özbekler, bir dönem Afganistan ve iran a iltica eden, Afganistanlı gibi yaşayan özbeklerdir ki ülkemizde de mevcutlar evet. ideolojiyle bir ilgim yok, bunu yazmak için geldim ahahajah.
türkiye cumhuriyetinin kurucu ideolojisidir. k*rtçüler, dinciler ve komünistlerin korkulu rüyasıdır. tabi kuru laf ile yapılanını değil bilimsel türkçülüğü tutarım.
Elleriyle pilavı Araplar yer; Türkler, çatal-kaşık-bıçak kullanır.