taşak kaşımak.
Kalpazanlık başı çeker.
Guce tapma ve riyakarlik konularinda ozel bir yetenegi olduguna inaniyorum.
(bkz: tengri biz menen)
birilerinin analarını bafilemek.

bakın ağlıyor onlar şu an.
(bkz: övünmek).
merak. zaten ne geliyorsa başımıza meraktan geliyor. bir de orjinalinden önce çakmasını üretebilmekte üstümüze yok.
Tanım: türklerin olmayan üstün olduğu konulardır.
(bkz: yok ki)
Birlikte ölüme yürümek kaçan bizden değildir.
kendini durmadan övmek. bireysel olarak hayata hiçbir katkısı olmayan insanların biz istanbulu fetettik çinlilerle grup yaptık diye övünüp durması.
Lak lak.
Sınırda müslüman olmaları, müslümanın önde bayrak tutanı olmak. Gerçekten kimse ellerimize su dökemez bu konuda.
Bu yüzyıla kadar edebiyat.
Kesinlikle islam ı bin yılı aşkın bir süredir en iyi benimseyen bir ırk olmalarıdır. Bundan dolayı Allah bin yıldır sancağını Türkler e nasip etmiştir. Lakin bu şişip, hava atmaya, başkalarını kucumsemeye ve ırkçılık dürtülerini hortlatmaya gelmez.
Şevk kırmak.

(bkz: Baltalı ilah)
capslerin çogu turkiyeden oluyo. sivri zekalılar. ve kekolar türkiyede. ve müslüman bi ülke
ihtiyaç olduğunda mucit olmaları.

--spoiler--
geçenlerde haberlere çıktı, adam ineğin bokundan ben bundan nasıl ateş çıkartırım diye düşünerek bir tank yapar ve sıkışan gübremsi gaz, çakmak çakıldığında idareli bir şekilde yanmaya başlar türkün aklı ihtiyacı olduğu zaman çalışır.
--spoiler--
arasına karışan diğer ırklar olmasa cesur, kibar ve yanındakine sahip çıkan bir ırktır. örneğin 'hanım' sözcüğü mete han'ın eşine "han'ım" şeklinde hitap etmesiyle türemiştir.
öte yandan bazı yörelerde kullanılan 'avrat' kelimesi arapça'da 'kadın' anlamına gelir. kökenin 'avret'tir ve "örtülmesi, saklanması gereken, yasak şey" anlamına gelir.
türkleri tarih iyi insanlar olarak yazar, erkekleri kadınlara karşı kibar, kadınlar erkeklere karşı hoşgörülüdür. aralara karışanlar çıksın ülke kasıyor.
askerlik, ahdevefa, alicenaplık, teşkilatçılık, yiğitlik, cesaret, zulme isyan duygusu... şimdiki adına türk denmiş etnik unsurlara bakıp yav bunlar felan yok demeyin toroslara çıkıp bir yörükle ahbaplık edin ne büyük ruhlu olduğunu anlayacaksınız...
askeri güç. tarihi yazmak, hattt anlatmaya gerek yok tarihin her satırında türk var mk. geçen avrupa tarihini araştırıyordum kendi tarihlerinin yarısı türk korkusu zaten.
çok insan sever ve merhametli olmamız . içimizdeki milyonlarca hain hala memleketin kaymağından faydalanabiliyor.
Pis olmaktır. Bu kadar kokan millet heralde bi hindistanda vardır.
Gezginlik.orta asya'dan kalkıp atlas okyanusu kıyılarına kadar başka hiçbir millet ulaşamamıştır.
çok kral millettir. iki kanseri kürt ile arap olmasa şimdiye ayda üs kurmuştu.
Yürek yemiş olmamız. Övünmek için söylüyorum, cidden cesaretliyiz.
Pratik bilgi. Çok üşengeçlikten doğdu ama olsun.