bugün

Obüstür o tank olsa duramazsın. Amk cahilleri.hadi askerlik yapmadın da elinin altındaki Google da kullanamıyor musun?
kürtlerin korktuğudur. siz şimdi bu akşam başınıza yağanlara bomba diyorsunuz. 5 sene sonra görürüz bombayı. nerenizde patlıyor.
görsel
obüse tank diyor sonra yarılıyor. saffet.
neyi yardı amk dedirten obüstür.

görsel al hewal götüne sokarsın . yüksek kürt teknolojisi.
adam obüsü tank zannediyor.
sen askerde çok dayak yersin.
millet zaten benim diyeceğimi demiş. obüstür obüst.
Kürtçük, terörist sevici bilisiz daha irice bir şey istiyor heralde. Swh

Obüs o tank olsa gördüğünde dizin titrer köpek seni.
başlığa atılan görsellerle bazılarına giren öbüs ve tanklardır.

görsel
bi tane de ben vuruyorum.obüs lan o cahil yobaz geri kafalı kürt guneyli redneck pislik zenci.
Tankla obüsü ayırt edemeyen sığırları gösteren bir turnusol.
Tekrar söylemenin faydalı olacağını düşünüyorum. Üzgünüm ama o tank değil obüs.

Edit: tank için şöyle alalım (bkz: altay milli tankı)
40 ton ağırlığında ve 40 km menzilinde fırtına obüsüdür. Başlık cahil söylemidir. (askerde doldurucuydum)
Yazık la bu k*rtçülere ne kadar ezikler. Kendilerine ait hiç bir şey olmadığı için anca Türklere bok atmaya çalışıyorlar. Halbuki kendi gerzekliklerini ve ezikliklerini göstermekten başka bir etki oluşturmuyor.
(bkz: fırtına obüsü)
ayrılıkçı kürtlerin suratına her gün cahilliğini ispat et yine de bunlar akıllanmaz, öşeklerdeki inatçılık bunların genine geçmiş, nasıl geçmiş herkes biliyor.

gün geçmiyor ki bir ayrılıkçı kürt daha cahilliğini ispat etsin. akıllı bir kürtün böyle işlerle uğraşacak ne zamanı ne de kafa yoracak kadar beyinsizliği vardır.
bunun kankileri de atak helikopterine laf ediyordu.
şimdi o ataklar tarafından dağdaki pkk lı köpekler sikertilince bir ağlayış koptu gidiyor. tutamıyoruz...
görselde ki obüstür ve dünyada ki en uzun menzilli obüslerden biridir.
Fıstık gibi tank bununla ne hewal sıkılır.
Babamın yaptığıdır.

Tşk.
herşeyi bildiğini zanneden bir (bkz: herbokalog)un biriyle daha karşı karşıyayız, gülün arkadaşlar

ha ha ha ha ha ha...