bugün

arka sokaklar,
akasya durağı,
dahası iç yapımların hala vizyonda olan dizileri.
ankara'nın dikmeni.
Herkesin dilinde bir Leyla ile Mecnun. izle de izle diyen arkadaşlar... Tvden takip edeyim dedim geçen sene tabi bi şey anlamadım bunlara mı gülüyonuz siz? dedim millete. Bu sene 1. bölümünden başlayıp izledim. Abartı değil arkadaşlar. Siz de birkaç bölüm izleyin sonra abartılıyor diyin lütfen.
(bkz: kurtlar vadisinin abartılmış bir balon olması)
(bkz: ulan istanbul)
(bkz: akasya durağı)
yalan dünya.

o neydi lan öyle ?
Kiraz mevsimi.
(bkz: çocuklar duymasın)
(bkz: arka sokaklar)

ulan niye bitmiyor bunlar ya neden?
osler guclerdir. daha da abartilmasi gerekendir.
Tartismasiz Sefkat Tepe'dir.

Adamlar hz. muhammedi konuk oyuncu yapip kamyon kasasina koydular daha nolsun.
ahmet kuralın, sadece 10 saniye gösterilecek bir görüntü için kaburga kemiğini kırdığı dizi olan kardeş payı değildir, türkiyenin en iyi kurgucularının çalıştığı kardeş payı dizisi değildir, benim izlediğim tek türk dizisi olan kardeş payı değildir,
abartılmış diziler: kurtlar vadisi pusu, muhteşem yüzyıl
aslında abartılmamış dizileri yazalım biz: kardeş payı, işler güçler, leyla ile mecnun, behzat ç.
diğerlerini atık madde kutusuna atsan camlar, plastikler dile gelip bu ne mk der.
Leyla ile mecnun dur.
Yaprak Dökümü lütfen.
ezel ve asmalı konak.
Kurtlar Vadisi.
medcezir.
Özcan denizin oynadığı tüm dizilerdir. Arkadaş konu belli olacak belli senaryo zaten tüm türkiyenin ezberinde. Leyla ile mecnun diyen arkadaşlara da hiç bir şey diyemiyorum. Siz gidin aşk-ı memnu izleyin.
Muhteşem Yüzyıl.
Çalı kuşu.
lale devri.
anything but the avrupa yakası.
kurtlar vadisi.
kurtlar vadisi.
kurtlar vadisi, ak dizi yapıyorsun be kaç yıl oldu kundaktaki bebek ergen oldu herkes oldu polat ölmedi. bir nesil bizle buyudu diye fragman yaparlar artık
Kiraz mevsimi.
net kurtlar vadisidir.