entry'ler (112)

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

transformıns kayıp çağ daha 1 saat olmadı izleyeli.

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

ilerleyen yaşımda bi baltaya sap alabilecekmiyim?.

hoşlanılan kıza ilk kez mesaj atmak

bende hoşlandığım bi kızı eklemiştim hiç konusmuslugum yoktu ama göz göze gelmisligimiz ve birbirimizi gormuslugumuz vardı facede eklemistim kabul eder diye kabul isteği ne onayladı ne iptal etti 1 hafta sonra facesine baktım laf sokmuş bana bende isteği geri çektim arada falan facesinde paylaştığı durumlara fotolara bakıp özlem gideriyorum.

babanın seni özledim oğlum diye mesaj atması

oğulun baba ile yaşadıkları anıları hatırlayarak duygusallaşıp gözlerini doldurmaktır. umarım başıma böyle bir şey gelmez.

hayattan soğutan anlar

boş yorum yapan birisini dinlemek.

sessiz insan

o kişi benimdir, çünki ortalıkta konuşmayı gerektirecek muhabbet yoktur. boş yorum yapmak boş konuşmak yerine sessiz kalmak ve gözlem yapmak en iyisi.

yerken hiç bitmesi istenmeyen yiyecekler

yüksek fiyata alınan bir çok şey.

yazarların hayat üçgeni

yazarların günlük yaşamından örneklerdir.
Sosyal Ortaml-Staj-Ev.

galatasaray son 1 ay

geçmiş olsun denekten başka bir şeyimiz yok malesef.

babadan dayak yerken akıldan geçenler

küçükken yaramazlık yapipta döverken 'dovsede dışarıya çıkıp bende arkadaşı dovsem'.

sevgili olalım ama sevişmeyelim saçmalığı

(annem göster ama elletme dedi).

mastürbasyon yapmayı hobi edinen insan

arkadaşlarla muhabbet açmaya çalışırken hobin falan var mi dedim mastürbasyon yapıyorum dedi ciddi bir şekilde inanmak istemedim açıkçası şaşırmaktan gulemedim bile.

galatasaray a sorulacak tek soru

noluyo amk.

tuttu tutmadı

tutmadı
alttaki şu an tv izliyor.

50 yıllık komadan çıkan adama söylenecek ilk söz

toplam hastane borcun falan filan.

en kolay yapılan yemek

ekmek arası ne olursa (domates, peynir,salam,sucuk,salatalık vs.).

askere gitmeden askerlik çok saçma demek

gitmedim ama bir an gitmek istiyorum, hayatın ne kadar acımasız ve zor olduğunu, çok az paralarla neler yapabileceğimi bilmek istiyorum sonunda askerlik adamı adam gibi adam yapacaktır.

akp nin faili bulmada ışık hızından hızlı olması

bi o kadar komik, bi o kadar da can sıkıcı durumdur. madem o kadar failleri buldunuz cezalandirin bi zahmet sorgusunu alıp niye bırakıyorsunuz?.

opera mini

handleri ile bedava olarak internette sörf yaptığım tarayicidir. iyi ki var.

soma ya golf sahası yapılma kararı

ali samiyen gibi olur umarım, o kadar insan hayatının sona erdiği yerde eglenecekler mi? top bi taraflarına girip ölürler umarım.