17 eylül 2013 tarihli sayısından itibaren logosundan attığı türk bayrağını, 1 haziran 2016 tarihli sayısından itibaren logosuna geri getiren gazete.
(bkz: tuvalet kağıdı)
görsel
Çağırıldığı takdirde ABD de askere gideceğine ve daha önce başka ülkeler için yaptığı tüm sadakat yeminlerinden vazgeçtiğine dair söz veren MÜcahit Ören adlı Amerikan Vatandaşının gazetesidir.

Yetti mi?

Mücahit Ören de kandırılmıştır değil mi ak troller?
Solo,Selpak ve Papia ile rakiptir.
görsel

Çocukluğumdan beri en sevdiğim gazetelerden biridir. Bizim Sayfanın yeri her zaman ayrıdır bende.
Lağım virtüözü.
fethullahçı yayın organı. hapishanedeki teröristlere mesaj gönderilmesinde kullanılıyormuş.

https://odatv.com/karlov-...gonderdi--15012014_m.html
rahmetli dedemin 92 yaşında rahmetli oluncaya kadar aboneliği olan ve spor sayfaları dışında tamamını okuduğu gazete idi. internetin olmadığı dönemlerde maç sonu analizlerini bu gazeteden yapardık abimle. ayrıca spor sayfaları arasında yer alan sadık söztutan isimli yazarın "spor bir hikayedir" isimli hikayelerden oluşan bölümü çok güzeldi.
ihlas bank batınca akp yi tam gazla tutmak zorunda kalan gazete.

hala okuyan var mı sanmıyorum.
Bugün 10 ar dakika arayla 4 eleman peş peşe işyerine gelip kem küm edip gazete abonesi olmak isteyip istemediğimi sordular. ilgilenmiyorum dedikçe geldiler. Sonuncu elemanda patladım. Ne yüzsüz adamlar bunlar böyle amk.