bugün

+akasya durağı birincliğe giderken sihirli annem ikincilikle yetinmek zorunda kalıyor
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
sihirli annem değildir. o diziye kıytırık demeden önce biraz düşünmek gerek. o diziyi sen izlemiyorsun, küçük küçük çocuklar izliyor. her ne kadar sihire, büyüye ve peri saçmalıklarına karşı çıksak da, çocuklar onu seviyor, daha doğrusu izleyecekleri başka bir dizi yok. sürekli çizgi filmle avutulacak da değiller.
ha akasya durağı, arka sokaklar dersen, onlara laf yok.
Deniz yıldızı, dinle sevgili, unutma beni gibi fox dizileridir.
bütün fox dizileri, akasya durağı, çocuklar duymasın.
(bkz: tek türkiye)
yanlış açılmış ankettir. sorulması gereken soru en kaliteli olmalıydı çünkü pek çoğu aynı kalitesizlikte diziler.
behzat ç'dir. umarım yeni sezonu çekilmez de ekranlar rahat nefes alır...
fox tv nin yayınladığı diziler en büyük adaydır buna.
hala bitmediyse, kavak yelleri.
fox dizileri + akasya durağı + atv dizilerinin birçoğu.
(bkz: küçük sırlar)

çakma gossip girl olacaktı güya onu bile olamadı. çet çat çut gibi isimlerle öyle bir değişik devam eden dizimsi.
geçen gün baya düşündüm türkiyenin en kalitesiz dizisini ben yapsam nasıl olur diye.sonra daha da bir derin düşündüm ve dedim ki:akasya durağı dizisi varken işim baya zor.onlar daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu...
(bkz: cennet mahallesi)
fatmagül orospusunun suçu ne? başta olmak üzere tüm kanal D dizileri.

Fox dakileri diziden saymıyorum bile.
Üvey Baba
Cennet Mahallesi
Selena
Akasya Durağı
Sihirli Annem
Bez Bebek
Bücür Cadı
Arka Sokaklar
Kavak Yelleri
Türk Malı
Çocuklar Duymasın
Acemi Cadı
Arka Sıradakiler
Kızım Nerede
Papatyam
Hepsi Bir
Küçük Kadınlar
küçük sırlar
Kadın isterse
Gurbet Kadını
Keko ile Eşşeko
OKS Anneleri

(bkz: seç beğen al)
herhangi bir dizi.
akasya durağı derim başka da bir şey demem.
Leyla ile mecnun'dur. Allahtan bitti de kurtulduk dedirtir insana. Hem sen gezi parkı eylemlerine açıkça destek ver, katıl, hem de devletin kanalında oynamaya devam et. Yok öyle iş. Zaten trt de gereken cevabı vererek kapı dışarı etmiştir. Televizyonda izlenme Reytingleri yerlerde olan bi diziyle devam ediyor trt ve ona rağmen eylemlere katılacak kadar cesaret gösteriyorlar pes doğrusu. Trt den atılınca kanal bulamamaları da ayrı bir rezilliktir.
Cennet mahallesi, akasya durağı, selena, ve bir çok dizi.
akasya durağı, kurtlar vadisi, çocuklar duymasın. bu 3 dizi birincilik için kapışır.
haramzadeler.

madem senaryo sana ait arkasında dur be arkadaş.
hepsi o kadar kalitesizdir ki, aralarında seçim yapmak veya herhangi birini sivriltmek diğerlerine saygısızlık olur, azizim. o yüzden karşılaştırma yapmayalım, hepsinin a.ına koyalım.
Fatih harbiye ile pis yedili ölümüne kapisir.