bugün

müzik iyi, bu videoyla islam elden gitmez. ama aksanları bok gibi mümkünse klip çekip müzik yapsınlar ama söylemesinler. ses ve aksan boktan olduğundan böyle bi marjinallik yapmışlar herhalde. eksikliklerini marjinallikle kapatmaya çalışmışlar.
kendi yapımları olan "nude nuns big guns" filmini hatırlamaları gerekmektedir. "büyük silahlar çıplak rahibeler". allah' a şükür türkiye' de mini giyen çarşaflı yoktur. ya çarşaflı vardır ya minili. ikiside saygı duyulasıdır. ikisini aynı anda giymek sadece provokasyondur. ancak bahsi geçen filmde gerçek gözler önündedir. inancın zayıflığı ve yanlışlığı insana daha beterlerini yaptırabilmektedir. izlemek isterseniz iyi seyirler.
ateist bozmalarının kenilerine pay çıkarmaya çalıştıkları video.

bu arada vidyo ne a.q
islami teröre olan nefrete karşı islami müstehcenlikle taraftar toplamaya çalışan dincilerin propaganda aracı olarak değerlendirilesi gereken çarşaflı-sakallı videodur.
hayır türkiye ile çarşaf ne alaka aq. ne kadar çarşaf giyen insan var ki türkiyede. bi de alkış tutanlar olmuş klibe ilginç.
(bkz: biz dünyanın en iyi en çağdaş en orospu çocuğuyuz)
bu video da emeği geçen herkesin mına koim.

vay arkadaş ya. bu günlerde sözlük sinirlerimi çok fazla geriyor.
dikkat çekmeye çalışan bir grup salak insanın çektiği, "ben çağdaşım, marjinalim" demek için ne yapacağını şaşırmış kitlenin de alkışladığı videodur.
niye batıyor ki bu video size?! türkiyedeki türbanlıların çoğunun hali bu değil mi? daha dün gördüm başörtülü uzun paltolu hatunun çirkinler çirkini sevgilisiyle parkta yiyiştiğini... adamlar ülkelerini kötülemiyorlar, çok da başarılı bir gruptan bahsediyoruz; duymamış olunması kişilerin kendi problemleridir.

klip çelişkiyi ve günümüzün durumunu içten içe gösteriyor; çekemeyen, istemeyen izlemez bu kadar basittir.
boşu boşuna atar yapılan video. olum rahat olun lan biraz adam ilgi çekmek için bu yolu denemiş bu kadar basit abartmayın müslümanları türkleri falan eleştirdikleri yok, adamlar albüm yapmışlar yapmışlar ama yıllardır kimse iplemiyor adamları o yüzden bu yolu seçmişler. ha hala hakaret ediyor diye düşünüyorsanız kusura bakmayın kimse bu ülkede müslümanlara kemalistlerden daha iyi hakaret edemedi.
islam'ın kadını küçük düşürdüğünü düşünenler bu videoda(ya da vidyo) kadına hakaret edilmediğini mi sanıyorlar acaba. hem de öyle müslüman kadınına değil genel olarak tüm kadınlara. nasıl ki bir otomobil fuarında lüks otomobili tanıtmak için bikinili kadınları kullanırsın, onları bir obje görürsün, insanların ilgisini ürününe çekmek için kadını adeta yem yaparsın; burada da yine kadın kullanılarak müslümanlara hakaret için obje yapılmıştır. hem de cinsel obje. güya müslüman kadına giydirecekler ama tüm kadınlara giydiriyorlar. farkında değiller diyemeyeceğim çünkü kendileri de bal gibi ''kadın''ı kullandıklarının farkındalar. artık avrupalı mıdır, amerikalı mıdır, uzaylı mıdır nedi,r her ne iseler maşallah çok medeniler(!).
bu adamlar ne cürretle bizim bayrağımızı kliplerinde gösteriyorlar. aynı hareketlerine rahibelerle devam etmelerini bekleriz. yaptıkları terbiyesizlikten başka bir şey değil, bırakın çarpıcılıkmış, siyasi göndermeymiş. türk kadını böyle mi?
boktan olmuş çünkü hiç bir çarşaflı mini etek giymedi şua ana kadar.ayrıca böyle de giyinebiliriz size giren çıkan mı var?
klibin asıl konusu feminizm veya ne bileyim, marjinallikten ziyade bir tezat olan şarkı. ayrıca sanki biraz şu şarkıyı andırıyor;

http://www.youtube.com/watch?v=bch1_Ep5M1s

edit: ayrıca video kelimesinin vidyo olarak yazılmasını yadırgayan arkadaşlar senelerdir kullandıkları radyo isimli aracı neden yadırgamıyor merak ettim.
error vermektedir (bkz: hoşgeldiniz sansüristana)
tan tuncag ın vokali olduğu grup. aynı isim mira grubunun da kurucusudur aynı zamanda. yaptıkları iş çarpıcı ve dikkat çekici. mutlaka siyasi göndermeleri de var fakat bu dönemde böyle bir şey yapmak bir anlamda intihar sayılır. ve klipte acaba mini eteklilere mi ayıp edilmiş yoksa türbanlılara mı çözemedim. *
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
ateist bakış açısına uygun, gayet başarılı mesajlar veren bir ateist vidyosu.
(bkz: vidyo videonun 5 boyutudur)
(bkz: vidyo ne a q)

şarkı muhteşem olmuş, ayrıca türkiye avrupada böyle gözüküyor diyen sürü hangi avrupada yaşıyor merak ettim. ulan keşke böyle gözüksek adamlar bizi uzlaşmacı asla terörle ugraşmayan iyi müslümanlar olarak görüyorlar. ben utanıyorum lan ben, eger bir avrupa ülkesi bizi diger müslüman ülkelerle kıyaslayıp takdir ediyorsa bundan bir puştluk var demektir isyan zamanıdır.