bugün

Ya genç kardeşim sen gidip üniversitedeki derslerine falan çalışsana? Veyaz kızlarsoruyor da soru cevap falan oynasana…sen ne yapacaksın biz kime oy vereceğiz? Kendi karakteristik özgürlüğüne sahip olup aile güdümünden çıkınca tartışırsın bunları. Çok rica edeceğim.
iyi partidir. ittifak mittifak bilmem ben aday kılıçdaroğlu olursa ona da vermem orası ayrı.

kardeş akp kazansın diye elinizden geleni yapıyorsunuz ama yemezler. şu saydığın partilerin toplamı yüzde 5 den fazla oy alamaz. belkide 1 puan ile seçim kaybedilecek gene akp iktidarda kalacak. sizin istediğinizde bu galiba..
Ben de yeni bir karar aldım ikinci tura milliyetçi aday kalırsa sandığa gitmeyeceğim.
Evett siz hatır hatır kaşınıyorsunuz çünkü.
Cumhur ittifakıdır.
Atatürkçü, milliyetçi ve vatanını seven hiçbir kimse cumhur ittifakına ve ak millet ittifakına oy vermez. Bizim adresimiz zafer partisi ve zaferin bulunduğu ittifaktır. Geri kalanlar Atatürkçü ve milliyetçi değildir. Atatürkçü ve milliyetçi olmayan kişinin vatan sevgisi de şüphelidir.
(bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum).
iki ittifakta da milliyetçilerin hoşlanmadığı isimler yahut durumlar elbet var.
lakin şahsen en önemli sorun sayıları milyonları aşan mülteci krizi ve buna bağlı ekonomik durgunluk.

mesela biz her şekilde teröre karşı dururuz diye düşünüyorum, hiçbir şekilde pabuç bırakmayız.
lakin mülteci krizi çok çok uzarsa şayet, içinden çıkılmaz ve dönülmez bir noktaya varabilir kanaatindeyim. bir ülkenin en kritik mihenk taşlarından biri demografisidir ve her şartta korunmalıdır.

mültecilere en mesafeli kimse oraya yanaşacaklar diye tahmin ediyorum.
cumhurbaşkanlığında millet ittifakı,
milletvekilliğinde memleket partisi - zafer partisi ittifakı.