Kişiden kişiye değişen giyim tarzıdır. Her ne kadar kişiden kişiye değişse de %70 inin tarzı aynıdır. Mesela geçen sene kolsuz, alt tarafı bağlanan gömlekler vardı her dışarı çıktığımda 10 kişiden 6-7 si onu giyiyordu.. Bu konu bi yana birde başlığa tuhaf tuhaf (bkz: ayy snne be slk s s) gibi sana mı soracağız tarzı zorlayanlar var ki ne diyeyim bilemiyorum.
valla diğerlerini bilemem ama benim dolabı karıştırıp hangisi temizse onu giydiğim durumdur.
kendi giyim tarzım olarak

kot short, T-short, topuklu ayakkabı. Bir kaç takı ve çanta ile on numara. Böyle giyinmesi lazım.
dizi yirtik kot, tayt baslica olmak uzere zaman zaman pacoz bazen yaratici cogu zaman aykiri ve nadiren seksidir..
Kafasına sürecek bir saç kalmadıysa kel bu iyi sevişir, arabası iyiyse varayım mantık evliliği istediğiniz yaftaları erkek adam yapıştırabilirsiniz kadınlar zekidir ama yalan söylemek zorunda bırakıldıkları için ya yalan söylemek zorunda olan erkekse ?
Ha kadın nasıl giyinir istediği gibi isterse giyinmesin abi.
Gayet şık ve güzeldir.

Erkekler nasıl giyiniyor acaba bakıyorlar mi kendilerine?

20 liralık lcw gömleğini üzerine geçiren artis oluyor kafasına iki kilo jöle sürerek!
bunu bolge bolge hatta sehir sehir ayirabiliriz. mesela kayseridekilerin allah belasini versin ula beyinsiz yaz gelmis 30 derece hava var hala pantolon giyiyor uzun kollu seyler giyiyor. zaten carsaflilari anlamak mumkun degil. he zaten acik giyinmesinler lan sehirde atiyorum 300bin +14 yasinda kiz varsa 299bini hard killi allah belanizi versin ne diyim ya. ula soyle basliklar acmayin sinirlerim bozuluyor.
Ne giyecegimizi sana mi soracaktik delikanli dedigimdir.
bu yüzden erkeklere ilgi duymaya başladım.
sizde ilgiliyseniz.
ara beni bik beni:012 345 67 89.
muahhh.
bundan yüz yüz elli yıl önce gelenekler gereği istisnasız aynı kıyafeti üniforma gibi giymek zorunda olan kızlardır. şu an için moda akımına kapılıyor olsalar da daha fazla çeşitlilik vardır.
Biraz dısarı cıkıp etrafa dikkatlice bakarsak çoğu kızların giyim tarzının aynı olduğunu görürüz .sokakta yürüyen kızlar hep birbirinin aynısı gibi . Moda diye piyasaya sürülen bu kıyafetleri giymeyen adam kalmamış resmen . Moda diye kızılay dagıtmıs gibi aynı seyleri giymek zorunda degilsiniz kızlar .
bu tarz benim izleyerek türk kızının giyinme tarzını anlayabilirsiniz, ha zamanım yok izleyemem diyorsanız hemen söyliyim efendim. 0 dır 0...
bak bak örf adetlere uygun giyinilmiyormuş sanki kendisi belinde kuşak sırtında yelek geziyor. hayır yıl olmuş 2015 ne giysin insanlar? ayağında new balance elinde iphone hala millete taş atsam derdinde. cık cık cık.
Dolap bomboş en iyisi yeni birşeyler alıp kombine yapayım.

(bkz: erkek akli)