entry'ler (17)

türk kızının giyinme tarzı

bu tarz benim izleyerek türk kızının giyinme tarzını anlayabilirsiniz, ha zamanım yok izleyemem diyorsanız hemen söyliyim efendim. 0 dır 0...

eski kaşar

kars yöresine özgü olanı daha bir güzeldir.

mynet

eski tadı olmayan haber sitesi.
Eskiden haberleri bu siteden günü gününe takip ederdik kaliteli habercilik anlayışı vardı..

erkek gibi küfredip aga diyen kız

Çakma nike eşofman giyerler. günümüzde çakma hummel giyen cinsleride türemiştir.

vajiş

Bana göre kulağa fena gelmeyen kelimedir.

merve

Eski sevgilidir. Okul hayatımda bir dönem fazlasıyla bana destek çıkıp notlarımı kurtarmış kişidir kendileri ha diğer dönem yaşattıklarından notmuş dersmiş pek aklımda gelmedi o ayrıda..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sözlerimi geri alamam - Bulutsuzluk Özlemi

Saatlerce dinlesemde sıkılmayacağım ve her saniyesinde binlerce duyguyu yaşatabileceği garanti şarkıdır kendileri.

güzel ayakları olan kadın sözlük yazarları

günde yüzlerce abazan ve fetiş sözlük yazarlarımızı buraya toplayabilcek başlıkdır.

30 yaşında 0 km bakir erkek

o türden bir kaç kişiyi malesef tanırım.
tabletinden bilgisayarından geçmişe girmeyi deneyince cihazın kasmasıda doğal birşeydir gördüm duydum...

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

hasta siempre comandante! (Zafer işareti)
1 senedir değiştirmediğim durumdur herhalde 1 sene daha kullanırım.

diş teli

6. Sınıfa giderken korkudan taktırmadığım 9.sınıfa geçince aklımın başına gelmesiyle taktırdığım aparattır kendileri.

recep tayyip erdoğan

Adamı sevmem ama bu ismi görünce "Göründüğü gibi olan gücünü halkdan alan bla bla bla" diye yapılan seçim şarkısı aklıma gelmiyor değil.

tanrı sonsuz tanımlar kümesidir

benim ortaokuldada matematiğim zayıfdı bu yüzden ateistim.

ben aşık olmam diyen insan

Zamanında çok acı çekmiştir, ve bu acıları birdaha çekmemek için kendini inandırmıştır açık ve net.

survivor all star

2 kelimeyle 70 milyonun bilipde söyleyemedikleri şeyi paylaşıyorum arkadaşlar:
Zaman Kaybı!

eksi oy veren yazarlar ifşa edilseydi olacaklar

halil sezaininde dediği gibi isyaaaaaaaaaaaan!!!

üstteki yazardan gıcık kapma nedenleri

Benden önce davranmıştır, çok büyük ayıp.