bugün

gecenin 4'ünde sizi özler, gel cam aç der. salonda pc odasında babanız uyuyordur ve 6 da uyanıp derse gitmeniz gerekmektedir. uyanmazsınız trip yapar.

14 şubatta kimsenin yapmayacağı bir teknikle emek edip portresini (kara kalem değil.) yapar, paspartusundan jelatinine kadar ayarlar verirsiniz. "niye bana pahalı ciks hediye almadı" diye arkadaşlarına dert yanar.

sizden hoşlanır, elinizi tutar, yüzünüzü okşar. fakat kafa karışıklığınıza dayanamaz sizi "ilişki istemiyorum" diye bırakır haftasına başkasıyla ilişki yapar.

ilk defa evinize gelecektir, anne babanıza "benim geleceğimi söyleme, yalan uydur" der. uyduramazsınız çünkü yalan söylememişsinizdir yıllardır. "sen ne beceriksizsin" diye trip yapar. kendini mi vericen, sabır.

sınıftan kız bir arkadaşınız eve çıkmıştır ve çamaşır makinesini eve taşıması için sizden yardım ister, bir de kahve ikram edeceğini söyler. onunla seks yapacağınızı düşünür ağzınıza sıçar. (ayrıldıktan sonra yatıya bile gittim amk.)

birkaç ay önce "şırdana gidelim" hayalini unutursunuz ve sinema çıkışı sorduğu "ne yapalım" sorusuna aldığınız serkeş tavır, sizi son tribinizi görmenize sürükler. terk edilirsiniz.

ben sadece 3 dakikada 2 farklı kızdan yediğim 5 tribi yazdım. inanın şurada 30 dakikamı versem bildiri yazabilirim. inanın.
insanı tripten tribe sokar. üniversite 1. sınıfta bir kızın peşinden koşuyordum. tam bir yıl sonra 2. sınıfta sevgili olduk. kızın sevgilim olabilmesi için yapmadığım şeyler kalmadı gururumu çiğnedim, yalan söyledim, baba parası ile hediyeler aldım. sevgili olduktan sonra kız aşkından ölecek haldeydi. şimdi intikam sırası bendeydi ve öğrenci bir arkadaşın evine çağırdım dedim ki seni sevmiyorum defol git ben amacıma ulaştım dedim. ve kız anasının amını gördü. çok mutluyum o kaltağa bir daha olsa bir daha yaparıö. yataklara düşmüş, psikoloğa gitmiş. bu da böyle bir anımdır...
uff snne be slk!
tripleriyle uğraşmayın, sikin. Yapmanız gereken enjektörler ve dozlarını yazıyorum.

1. Sikisilin
2. Çüküpensil
3. Sikipantel
4. Çüküsandoz

Yan etkileri:

Kusma, bulantı, yorgunluk, baş dönmesi, çığlık krizi görülebilir.
Aşırı doz kullanımında acilen dokturunuza başvurunuz.
- sana parfüm aldım askım
+ hmm kötü kokuyorum yani ok bb!
''sanırm bn sözlüğe yazıorm .s.s.s'' gibi bir seydir bazen.
'' Sen neden bana sarılırken kalbin hızlanmıyor '' olur bazen orada omuz at yere düşsün .
görsel
(bkz: Boşver)
+ hapsuu
- çok yaşa
+ yha ytr ama hytma krsmandn bktm usndm rht brk bni .s.s

kaynak: inci sözlük.
+evinize akrabalarınız gelmiştir o arada sevgilinizle camda görüşüyorsunuzdur, 10 dakikalığına kuzeninizi markete götürmeniz gerekmektedir gidip gelirsiniz size kuzeninizle yatakta basmış gibi muamele yapar ağzınıza sıçar, ilgilenmediğinizi söyler kuzeninizle arasında seçim yapmanızı bile ister ama 2 hafta sonra özledim der camda görüşelim der ama bu sefer onlara misafir gelmiştir ve yaklaşık 2 saat beklersiniz gelmez gelmez ve gelir derki bu akşam görüşemeyeceğim kuzenlerim geldi der ve 2 hafta önceki olaya dayanarak ağzınızdan sadece "neden bekletiyorsun o zaman 2 saattir burada " çıkar ama bu sefer ne olmuş kuzenim onlar benim çok aşırı tepki veriyorsun dengesiz misin diye size çıkışır.
--spoiler--
annen ilerde beni kabullenmez aşkım yaa!

--spoiler--

nerden biliyorsun?
https://scontent-frt3-1.x...14e5bf0a8&oe=59DB77FE
görsel
görsel
Vasıfsız birer sürtük olmalarından kaynaklanıyor olabilir.