bugün

doğru ve gerçek ötesi bir önerme. daracık fındık gibi kalçalara sahip yahudi kızları bile kendilerini bi bok sanmıyorlar. ama bizim bir boka benzemeyen, götümdeki kıldan bile çirkin olan bu kızlar kendilerini neden bu kadar yüce varlıklar olarak görüyorlar anlamıyorum eyy sözlük. kendi aralarında güzellik yarışmaları yapıyorlar fakat sadece kendi aralarında güzel ünvanı kazanıyorlar. hiç mi güzel kız olmaz bizim milletimiz de yahu ?
türk kızları tarafından aşağılanan ezik bünye serzenişi.
sanırsın hergün farklı milletlerden kızlarla takılıyor.
sağ el boş kaldımı böyle serzenişler doğal ama hak vermek lazım.
(bkz: kızlar bana bakmıyo bok atayım)
bazı sözlük yazarlarının dikkat çekme çabası uğruna anasını, bacısını, kardeşini de dahil ettiği garip çıkarım. ne diyorduk kedi, ciğer ilişkisi. heh evet buydu.

--spoiler--
daracık fındık gibi kalçalara sahip yahudi kızları bile kendilerini bi bok sanmıyorlar. ama bizim bir boka benzemeyen, götümdeki kıldan bile çirkin olan bu kızlar kendilerini neden bu kadar yüce varlıklar olarak görüyorlar anlamıyorum eyy sözlük. kendi aralarında güzellik yarışmaları yapıyorlar fakat sadece kendi aralarında güzel ünvanı kazanıyorlar. hiç mi güzel kız olmaz bizim milletimiz de yahu ?

--spoiler--

daracık, fındık gibi beyne sahip kendi halinde yazarlar bile kendini bi bok sanmıyorlar.
ama bizim bir boka benzemeyen, götümdeki kıldan bile ince ve küçük beyne sahip olan bu sözlük soytarıları neden bu kadar dikkat çekicem diye yırtınıyorlar anlamıyorum eyyy sözlükkkkkk. *
(bkz: çirkin kızlara sokağa çıkma yasağı)
geçen gün radyonun birinde bir programda(şimdi yazmayayım hangi program hengi radyo olduğunu) sunuculardan birisi bayandı ve o bayan sunucu "eğer kadınlar bir erkeğe 'hayır' derse belki, 'belki' derse evet anlamına gelir" dedi, erkek sunucu da "peki 'evet' derse ne anlama gelir dedi, bayan sunucu da "onu çoğu kadın yapmaz ama evet derse iş bitmiştir" dedi.

bu konuşma bile türk kızlarının çoğunun duygularını açık açık söyleyemediğini ortaya koymakta, ondan sonra ne oluyor içlerine atıyorlar atıyorlar birikiyor, gelecekte birgün patlama noktasına geliyorlar, sonrası mı, sonrası malum kavgalar, tartışmalar, gereksiz kıskançlıklar, ayrılmalar, boşanmalar, daha neler neler...
evet zavallıyız cünkü sizin gibi ne istediğini bilmeyen erkeklerle aynı irktanız diye isyan ettiren tespit.* oğlum senin birgün kızın olmayacak mı? birgün gidip yahudiyle mi evleneceksin? eğer buna inaniyorsan vücüdümun bazi partları sana şuan cok pis bir şekilde gülmektedir.
zavallı erkeklerinin, kendilerini avutmak için kullandığı cümle.
(bkz: kuyruk acısı)
(bkz: rica ederim o sizin zavallılığınız)
saçmalığın daniskasıdır. bu başlığı açan yazar; türk kızlarını işe yaramaz seks köleleri olarak görüyor sanırım. kendisini kınıyor, bu saçma sapan fikirlerinden kurtulmasını diliyor ve bu saçmalıklara katılanlara allah akıl fikir versin diyorum.***
türk erkeklerinin elde etmekte zorlandıkları zavallılardır.
bu durumda kim zavallı tartışılır.
kesinlikle katılıyorum çünkü karşı cins sanılan yaratıklarla beraber aynı havayı solumak zorundalar.
(bkz: acımasız gerçekler)
türk erkeğinin oluşturduğu durumdur.
arz talep meselesinin psikolojik etkisi sonucu ortaya çıkmış bir önerme.
kızlardan yana yarası olup onlara hakaret ederek içini boşaltma ihtiyacı hissetmiş bir ergen tarafından açıldığı izlenimi uyandıran başlıktır. kafa dengi birkaç ergen de kendisine destek vermiş. bir kere türk kızlarının çirkin olduğu tamamen uydurma bir ön yargının ürünü olup özellikle son yıllarda çok güzel türk kızlarının sayısının türkiye'nin hemen her kentinde arttığını düşünüyorum. ben hangi starbucksa girsem bakmaktan kendimi alamadığım en az on kıza rastlıyorum mesela. istanbul'un bütün caddeleri de güzel kız kaynıyor. hem diyelim ki sen haklısın türk kızları çirkin, peki türk erkekleri çok mu yakışıklı sence acaba? sokaklarda ne kadar güzel kız görüyorsam en az o kadar da meymenetsiz tipli lümpen erkek görüyorum ve bana kalırsa dünyanın en meymenetsiz, karizma kavramına uzak erkek tipi türk erkeğidir. istisnalar olabilir tabii, ama geneli böyle. sen nasıl yabancı kız arıyosan türk kızları da eli yüzü düzgün, boyu bosu yerinde ve ayrıca kendisini sadece cinsel obje olarak görmeyen yabancı erkeği arıyor. aklı sikinde türk erkeği olanca döküntülüğüyle ağzından salyalar akıtıp kızlara olmadık rezillikleri yapacak, kızlar da bunu sineye çekip onlara verecek. başka derdin? kızlara bok atmadan önce dön de bi aynaya bak, adam gibi adam ol, gerçek bir erkek gibi kadınlara saygı ve sevgi göstermeyi öğren, sonra onlarla ilgili beklentiye gir. ayrıca türk kızlarının bekaret korkusu içinde olması da kendilerinden değil hödük babalarından ve mahalle karısı analarından gelen baskıdan kaynaklanan bir olgudur. canları istediği için yapmıyorlar bunu, töre cinayetine her yıl kaç genç kızı kurban veriyor bu ülke haberin var mı? yoksa git öğren, ayrıca önce okulunu bitir, zekanı ve kültürünü geliştir, sonra kızlar hakkında yorum yap. sözlüğü de böyle saçmalıklarla meşgul etme.
olmayan bir gerçektir. *
türk kızları diyerek küçümsediği kızlardan birinin annesi ve kızkardeşi olduğu gerçeğini unutan yazarın gerçeğidir. tavsiye olarak bir rus kızı alması önerilir. * * * *.

ayrıca türk kızları merhametlidir, ona zavallı diyen adamların iki güler yüzüne yumuşayıp onları hayatlarına misafir eder. üstüne üstlük unuttuğunuz bir gerçek daha vardır ki; eğer o kızlar olmazsa soyunuz sürmeyecektir. başka ırktan bir kız bulup evinizin hanımı yapacağını düşünüyorsanız kendinize, inancınıza, törenize yabancı çocuklarla soyunuzun devam edeceğini biliniz. çünkü yuvayı dişi kuş yapar. sizdeki bu zeka kıtlığını da farkederse çocuğun yanında nefes almanıza bile izin vermez siz de geleceğinize uzaktan göz kırparsınız.
kiev orospu nasihatları

bölüm 1:

bulunduğunuz ülke kadınlarını kötüleyin.
aptal ve amsalak seksci erkeklerin beynine ve bacakaralarına bu düşünceyi iyicene yerleştirin ki, kazancınız bol olsun.
bu başlığı açan yazar ne düşünmüş, neden açmış bilemem. sürekli türk kızlarını eleştiren bu yazarlara söylüyorum. yazmadan önce üç kere düşünün lütfen. belki burada türk kızlarını eleştiriyorsunuz ama o eleştirdiğiniz, zavallı dediğiniz insanlar belki de sizin üstünüzde çalışıyor. sizden daha başarılı olabilir.* ayrıca o eleştirdiğiniz kızlar %90 nınıza hayatını adayacak. veya bunları yazanlardan hiç mi kızı olan, kızı olmasını isteyen yok? kusura bakmayn ama ona da türk kızı diyecekler. ya da hiç kız kardeşi olan yok mu? ona da türk kızı diyorlar ve onların hepsi bu genellemeye giriyor. gerçek mi yoksa bir deli kuyuya taş atmış hesabımı bir düşünmek gerek...
kesinlikle doğrudur. çünkü türk erkeklerine inanmak gibi bir yanlışta bunulurlar ve bu yanlışı sürekli tekrar ederler. neden mi? çünkü erkekleri de kendileri gibi sanırlar,yani temiz kalpli; ama bu çok nadir görünen bir durumdur.
şimdi bu başlığı açan arkadaşımıza bir gerçiği ele aldığı için mi yoksa bu duruma neden olduğu için mi teşekkür etmek lazım!
Kız erkek ayrımı oluşturup,aynaya bakılmadan açılmış,acınılası tanımlamadır.
zavallımıdır değilmidir tartışılır ama çok büyük bir çoğunluğu kendisini pazarlamaya çalışmaktadır.
kadında sadece "güzellik" vasfının arandığının kanıtıdır. kadının iş gücü oranı, kadın milletvekili sayısı gibi konular bırakılmış, güzelliğe kafa yorulmakta. bu durumda acınacak durumda olan kim? "türk kızları" mı? sen daha insana insan diye bakmayı bile beceriyorsun, önce kadın-erkek diye, sonra güzel- çirkin diye ayrımcılık yapıyorsun. asıl zavallı olan kim acaba?
turk kizlarina olta sallamayi saglayan bir onermedir.umulur ki bu goreceli gercege kendilerince katilanlar bir turk kiziyla birlikte olmak caresizligine dusmesin.